صعود سراسری کوهنوردان خراسان به قله فلسکه

به مناسبت دهه فجر، صعود سراسری کوهنوردان خراسان رضوی به قله 3050 متری فلسکه در منطقه جاغرق شهرستان طرقبه-شاندیز برگزار شد. این صعود با شرکت بیش از 260 نفر از کوهنوردان شهرستان های استان در روزهای 17 و 18 بهمن ماه انجام شد و برای نکوداشت مربیان و پیشکسوتان کوهنوردی استان محمد زرخواه، ابوالقاسم شبان، مهدی علیزاده و سرکار خانم زری سلیمانی برنامه ریزی شده بود.

بیشتر بخوانید
9
اشتراک‌گذاری

اطلاعیه ستاد برگزاری صعود سراسری استان به قله فلسکه

قله فلسکه یکی از قله های زیبای رشته کوه بینالود می باشد که با شکوه و هیبت عجیبی بر شهر طرقبه و روستاهای اطراف سایه افکنده است. این قله که در انتهای دره جاغرق واقع شده و یکی از مسیرهای زیبا برای صعود کوهنوردان می باشد. قله فلسکه به ارتفاع 3050 متر در جنوب غربی شهر مشهد قرار گرفته است. صعود امسال هیئت کوهنوردی خراسان رضوی برای صعود به کوه فلسکه برنامه ریزی شده است و در روزهای 17 و…

بیشتر بخوانید
0
اشتراک‌گذاری

اردوی تیم هیمالیانوردی خراسان در قله فلسکه

قله فلسکه یکی از قله های زیبای رشته کوه بینالود می باشد که با شکوه و هیبت عجیبی بر شهر طرقبه و روستاهای اطراف سایه افکنده است. این قله که در انتهای دره جاغرق واقع شده و یکی از مسیرهای زیبا برای صعود کوه نوردان می باشد. قله فلسکه به ارتفاع 3050 متر در جنوب غربی شهر مشهد قرار گرفته است.

بیشتر بخوانید
1
اشتراک‌گذاری