«۱۰ دلیل برای سفر به ایران» به زبان رومانیایی

توسط

کتابچه تبلیغاتی «۱۰ دلیل سفر به ایران» به زبان رومانیایی در نمایشگاه روزهای فرهنگ ایران در بخارست رونمایی شد.

در این نمایشگاه که از ۲۱ تا ۲۹ اردیبهشت امسال در موزه روستایی ملی رومانی برگزار شد، از کتابچه تبلیغاتی ۱۰ دلیل سفر به ایران به زبان رومانیایی رونمایی شد.

این اقدام فرهنگی در راستای هم افزایی بین دستگاهی و بر اساس مفاد تفاهم نامه مشترک که پیش تر بین وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی بسته شده بود، انجام شده است.

بر اساس این تفاهم نامه، همکاری مستمر در حوزه تبلیغات بین دو دستگاه و استفاده از ظرفیت های رایزنان فرهنگی مسلط به زبان کشور متوقف فیه بوده که در ترجمه محتواهای تولیدشده در وزارت میراث فرهنگی همکاری داشتند.

برون داد این همکاری رونمایی از کتابچه تبلیغاتی ۱۰ دلیل سفر به ایران به زبان رومانیایی در نمایشگاه روزهای فرهنگ ایران است که به مناسبت یکصد و بیستمین سالگرد برقراری روابط دیپلماتیک ایران و رومانی از سوی سفارت ایران در بخارست برگزار شده بود.

در نمایشگاه روزهای فرهنگ ایران علاوه بر سفیر ایران در رومانی، سفرای کشورهای لبنان، کره جنوبی، لیبی، تونس، پاکستان، اسلواکی، پرتغال و دیپلمات های فلسطین، سوریه، عراق، اندونزی، واتیکان، کوبا و رییس مرکز فرهنگی ترکیه نیز حضور داشتند.

کتابچه تبلیغاتی ۱۰ دلیل سفر به ایران تاکنون به ۱۱ زبان بین المللی از جمله انگلیسی، فرانسه، عربی و چینی با هدف شناساندن بخشی از جاذبه های تاریخی، فرهنگی و توریستی ایران به مخاطبان بازارهای هدف گردشگری از سوی دفتر بازاریابی و توسعه گردشگری خارجی تولید و منتشر شده است.

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید