برای اهل سفرها چه چیزی کادو بخریم؟

توسط

هدیه دادن یکی از مرسوم ترین راه ها برای نشان دادن توجه و علاقه مان به همدیگر است، اما گاهی انتخاب بهترین هدیه کار دشواری است. اگر رفیق اهل سفری دارید، بهترین هدیه چیزی است که در سفر به کارش بیاید.

شرط اول انتخاب بهترین هدیه فکر کردن به نیازهای طرف مقابل مان است، چراکه هدیه گرفتن خوشحال کننده است، اما اگر این هدیه، هدیه ای مناسب باشد خوشحال کننده تر خواهد بود، چون باعث می شود احساس کنید که طرف مقابل حواسش به شما بوده و بهترین هدیه را برایتان انتخاب کرده است.

با من میثم رودکی همراه باشید و با چند نمونه از بهترین هدیه ها برای اهل سفر آشنا شوید.

مبدل برق جهانی، برای جهانگردان

کشورهای مختلف خروجی برق متفاوتی دارند. آداپتورهایی هستند که جمع و جورند و مبدلی برای همه نوع خروجی برق هستند. مسافر شما با داشتن یکی از این آداپتورها دیگر نیازی به همراه داشتن انواع و اقسام کابل و سیم ها را نخواهد داشت.

کوله پشتی چرخ دار، برای مسافرت هوایی

کوله پشتی چرخ دار می تواند هدیه مناسبی برای کسانی باشد که اهل سفرند. بهتر است کوله پشتی ای انتخاب کنید که خیلی بزرگ نباشد اما به اندازه وسایل ضروری مسافرت جا داشته باشد. خوبی این کوله پشتی ها این است که می توانند توی فرودگاه آن را روی زمین بکشد و سریع تر حرکت کنند و هر وقت لازم بود که دست شان خالی باشد آن را به کوله پشتی تبدیل کنند.

پاور بانک، برای موبایل بازها

این روزها کمتر کسی پیدا می شود که جانش به موبایل و وسایل الکترونیکی اش بسته نباشد! اکثر ما دست کم روزی یک بار موبایل مان را شارژ می کنیم. کسی که در سفر است کمتر به پریز برق دسترسی دارد و همراه داشتن پاور بانک می تواند او را از خاموش شدن تلفن همراهش نجات دهد.

اسپیکر بلوتوث، برای مسافران اهل موسیقی

شارژ شدن فقط به موبایل ها محدود نمی شود. آدم ها هم نیاز دارند شارژ شوند. اگر رفیق تان علاوه بر سفر، اهل موسیقی هم باشد، این اسپیکر و گوش دادن به موسیقی می تواند برایش یک شارژر محسوب شود.

چراغ پیشانی، برای ماجراجویان

چراغ پیشانی وسیله ای است که هر مسافری باید همراه داشته باشد. این چراغ ها ابعادی کوچکی دارند و جای زیادی نمی گیرند و برای سفرهای ماجراجویانه و کوهنوردی ضروری هستند.

تجهیزات کوهنوردی برای کوهنوردان

کوهنوردی از آن دست فعالیت هایی است که به ابزار و تجهیزات زیادی نیاز دارد. شما می توانید بسته به انتخاب خودتان برای همنورد خود کادو تهیه کنید. از پوشاک کوهنوردی مثل شلوار تابستانی و زمستانی، دستکش پلار و دوپوش و دستکش پر، جوراب کوهنوردی، عینک آفتابی، لباس بیس و پلار، کاپشن گورتکس گرفته تا لوازم شبمانی مثل هدلامپ، چادر، زیرانداز فوم، ظروف تهیه و نگهداری خوراک و همچنین لوازم فنی مثل کارابین، کرامپون، باتوم کوهنوردی، کوله پشتی یک روزه، کوله پشتی فنی و چند روزه، کفش کوهنوردی ترکینگ و …

ارزان ترین گزینه ها نیز برای هدیه دادن به کوهنوردان موارد زیر هستند: اسکارف یا دستمال سر، هدلامپ، لیوان، کاور کوله، فلاسک چای، گاز و کپسول سبک و کاربردی و … هستند.

جعبه کارت حافظه، برای عکاس ها

اگر رفیق اهل سفرتان عکاس هم باشد، احتمالا دلش نمی خواهد هیچ کدام از عکس هایش را پاک کند و به خاطر همین مجبور است چند کارت حافظه داشته باشد. هیچ عکاسی دوست ندارد یکی از کارت حافظه هایش در چمدان گم شود. جعبه کارت حافظه انتخاب مناسبی برای این عکاس های ماجراجو است.

بطری آب، برای دوستداران محیط زیست

بطری آب گزینه ای مناسب برای اهل سفر است و چه بهتر اگر بتوانید بطری آبی پیدا کنید که سایز آن کوچک و بزرگ می شود و بهتر در کیف یا چمدان سفر جا می شود. این انتخاب، محیط زیستی هم هست و باعث می شود رفیق مسافر شما کمتر از بطری های پلاستیکی استفاده کند.

کیسه های بسته بندی، برای شلخته ها

کیسه های بسته بندی وسیله مناسبی هستند که وسایل در چمدان مرتب بمانند و با تکان های چمدان جا به جا نشوند. مسافر می تواند کیسه های مختلفی را برای وسایل شان از لباس ها گرفته تا وسایل الکترونیکی در نظر بگیرد. حتا حین سفر می تواند لباس های کثیف را در کیسه هایی جداگانه قرار دهد تا لباس های دیگر تمیز بمانند.

اگر شما موارد دیگری سراغ دارید، لطفا آن را در بخش نظرات با من در میان بگذارید و اگر این مطلب را دوست داشتید و در صورتی که دوستان کوهنورد دارید این مطلب را برای آن ها ارسال کنید و این گونه از من حمایت کنید. سپاس

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید