دومین دوره مسابقات دوی کوهستان در قله دماوند برگزار شد

توسط

به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یادبود شادروان حامد گلکار، دومین دوره مسابقات جایزه بزرگ دوی کوهستان دماوند، در مسیر جنوبی قله دماوند برگزار شد.

این مسابقات با حضور ورزشکاران 8 استان شامل 24 نفر از آقایان و 12 نفر از بانوان کشور از مسیر گوسفندسرا تا بارگاه سوم در قله دماوند به اجرا درآمد که به دلیل شرایط ناپایدار جوی و ایمنی شرکت کنندگان، ادامه مسیر تا قله دماوند لغو شد و بارگاه سوم خط پایانی قرار گرفت.

ساعت آغاز مسابقه جایزه بزرگ دوی کوهستان دماوند در بخش آقایان زودتر از بانوان بود و بیش از 40 نفر از عوامل اجرایی، طراح، داور، مسئولان پشتیبانی و امداد این مسابقه را پوشش دادند تا شرایط برگزاری مسابقه با ایمنی و مطابق با استانداردهای لازم برگزار شود.

ابتدای مسیر مسابقه بانوان

اختتامیه مسابقه جایزه بزرگ دوی کوهستان دماوند در مجتمع کوهستانی پلور با حضور مسئولان و خانواده زنده یاد حامد گلکار و با اهدای نشان و جوایزی به نفرات برتر صورت گرفت.

حسین شیرقوی با 56 دقیقه و 57 ثانیه از استان آذربایجان شرقی مقام نخست، ستار صید با 1 ساعت و 1 دقیقه و 46 ثانیه از استان البرز مقام دوم و مهدی هژبرخواه با 1 ساعت و 29 دقیقه و 4 ثانیه از استان آذربایجان شرقی مقام سوم مسابقه جایزه بزرگ دو کوهستان دماوند را در بخش آقایان کسب کردند.

ماهزاده نجار با 1 ساعت و 24 دقیقه از استان تهران مقام نخست، فاطمه نصرآبادی با 1 ساعت و 27 دقیقه و 4 ثانیه از استان اصفهان مقام دوم و آزاده معزی با 1 ساعت و 29 دقیقه و 4 ثانیه از استان تهران مقام سوم مسابقات جایزه بزرگ دوی کوهستان را از آن خود کردند.

نفرات اول تا سوم بخش آقایان و بانوان

شایان ذکر است؛ ماهزاده نجار، از کوهنوردان و اهالی شهرستان دماوند است که برای دومین دوره متوالی توانست مقام نخست مسابقات دوی کوهستان در بخش بانوان را به دست آورد.

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید