دومین دوره مسابقات دوی کوهستان در قله دماوند برگزار شد

توسط

به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یادبود شادروان حامد گلکار، دومین دوره مسابقات جایزه بزرگ دوی کوهستان دماوند، در مسیر جنوبی قله دماوند برگزار شد.

این مسابقات با حضور ورزشکاران 8 استان شامل 24 نفر از آقایان و 12 نفر از بانوان کشور از مسیر گوسفندسرا تا بارگاه سوم در قله دماوند به اجرا درآمد که به دلیل شرایط ناپایدار جوی و ایمنی شرکت کنندگان، ادامه مسیر تا قله دماوند لغو شد و بارگاه سوم خط پایانی قرار گرفت.

ساعت آغاز مسابقه جایزه بزرگ دوی کوهستان دماوند در بخش آقایان زودتر از بانوان بود و بیش از 40 نفر از عوامل اجرایی، طراح، داور، مسئولان پشتیبانی و امداد این مسابقه را پوشش دادند تا شرایط برگزاری مسابقه با ایمنی و مطابق با استانداردهای لازم برگزار شود.

ابتدای مسیر مسابقه بانوان

اختتامیه مسابقه جایزه بزرگ دوی کوهستان دماوند در مجتمع کوهستانی پلور با حضور مسئولان و خانواده زنده یاد حامد گلکار و با اهدای نشان و جوایزی به نفرات برتر صورت گرفت.

حسین شیرقوی با 56 دقیقه و 57 ثانیه از استان آذربایجان شرقی مقام نخست، ستار صید با 1 ساعت و 1 دقیقه و 46 ثانیه از استان البرز مقام دوم و مهدی هژبرخواه با 1 ساعت و 29 دقیقه و 4 ثانیه از استان آذربایجان شرقی مقام سوم مسابقه جایزه بزرگ دو کوهستان دماوند را در بخش آقایان کسب کردند.

ماهزاده نجار با 1 ساعت و 24 دقیقه از استان تهران مقام نخست، فاطمه نصرآبادی با 1 ساعت و 27 دقیقه و 4 ثانیه از استان اصفهان مقام دوم و آزاده معزی با 1 ساعت و 29 دقیقه و 4 ثانیه از استان تهران مقام سوم مسابقات جایزه بزرگ دوی کوهستان را از آن خود کردند.

نفرات اول تا سوم بخش آقایان و بانوان

شایان ذکر است؛ ماهزاده نجار، از کوهنوردان و اهالی شهرستان دماوند است که برای دومین دوره متوالی توانست مقام نخست مسابقات دوی کوهستان در بخش بانوان را به دست آورد.

1 نظر
  1. عباس قلی میرزایی 10 ماه قبل
    پاسخ

    سلام. ممنون بابت پوشش خبری

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید