مسابقه “یه لقمه سفر” پلی به سوی جشنواره مشارکت ملی گردشگری

توسط

مدیر کل دفتر بازاریابی و تبلیغات سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و دبیر جشنواره مشارکت ملی گردشگری خبر داد: علاقه مندان شرکت در مسابقه مجازی “یه لقمه سفر” می توانند با انعکاس تجربه سفر خود در قالب عکس، به طور همزمان برای رقابت در جشنواره مشارکت ملی گردشگری آماده شوند.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، علی باقر نعمتی زرگران از برگزاری مسابقه مجازی “یه لقمه سفر” به عنوان پلی به سوی شرکت در جشنواره مشارکت ملی گردشگری یاد کرد و گفت: شرکت کنندگان این رقابت پس از انعکاس تجربه های کسب شده حین سفر در قالب عکس و به اشتراک گذاشتن آنها در مسابقه “یه لقمه سفر”، از سوی کارشناسان دبیرخانه جهت شرکت در جشنواره مشارکت ملی گردشگری هدایت می شوند.

مدیر کل دفتر بازاریابی و تبلیغات گردشگری افزود: از علاقه مندان به سفر دعوت می شود با خلاقیت و ذوق هنری، عکس های ثبت شده از لحظات سفر خود را با نماد #یه_لقمه_سفر برای شرکت در مسابقه اینستاگرامی آماده کنند تا پس از سنجش در این رقابت فرصت مضاعف شرکت در جشنواره مشارکت ملی گردشگری با رویکرد همدلی و همزبانی نیز برای آنها مهیا شود.

دبیر دومین جشنواره مشارکت ملی گردشگری خاطرنشان کرد: شرکت کنندگان پس از بارگذاری عکس مورد نظر لازم است تا 29‌ شهریور ماه سال جاری با متوجه ساختن 10 نفر (mention) از دوستانشان در زیر آخرین عکس اینستاگرام جشنواره با شناسه Iran.Tourism.Fest@ آنها را به “یه لقمه سفر” دعوت کنند تا با اشتراک آثار خود لحظات سفرشان را ماندگار نمایند.

وی همچنین با ارائه توضیحات تکمیلی درباره بارگذاری عکس جهت شرکت در مسابقه مذکور گفت: این امر به 2 شیوه انتقال مستقیم عکس مورد نظر به اینستاگرام جشنواره به شناسه @Iran.Tourism.Fest و ارسال عکس به تلگرام جشنواره به نشانی telegram.me/IranTourismFest امکانپذیر است.

نعمتی زرگران با توضیح اینکه این مسابقه به طور جانبی در راستای برنامه های مربوط به بزرگداشت روز جهانی گردشگری برگزار می شود اظهار کرد: علاقه مندان علاوه بر شرکت در مسابقه “یه لقمه سفر” می توانند با ارسال عکس، فیلم کوتاه 60 ثانیه ای، ایده نو در زمینه طراحی کمپین تبلیغاتی از طریق شبکه های اجتماعی و خاطره نویسی در جشنواره مشارکت ملی گردشگری نیز شرکت نمایند.

وی خاطرنشان کرد: در جشنواره مشارکت ملی که از تاریخ 2 تا 5 مهر برگزار می شود به 3 نفر برگزیده در هر 4 حوزه یاد شده که آثارشان را تا 15 شهریور به دبیرخانه جشنواره به آدرس www.irantourismfestival2.com ارسال نمایند علاوه بر تندیس جشنواره و لوح افتخار از 5 تا 1 سکه بهار آزادی نیز اعطا می گردد.

نعمتی درباره جوایز در نظر گرفته شده برای مسابقه “یه لقمه سفر” نیز گفت: از میان شرکت کنندگان در این رقابت 1 نفر بر اساس بیشترین رای محبوبیت از طرف بازدیدکنندگان و 1 نفر از میان شرکت کنندگان حاضر انتخاب می شوند و به هر یک در تاریخ 5 مهرماه، مصادف با روز جهانی جهانگردی هدیه ای نفیس اهدا می شود.

مهم ترین قوانین مسابقه “یه لقمه سفر” عبارتند از:
– عکس مرتبط با موضوع مسابقه یه لقمه سفر و صاحب عکس باید از دنبال کنندگان صفحه دومین جشنواره مشارکت ملی گردشگری باشد. همچنین فردی که عکس را بارگذاری می کند، می بایست خود صاحب اثر باشد و در غیر اینصورت مسئولیت عواقب احتمالی آن به عهده ارسال کننده عکس خواهد بود.
– هر شرکت کننده در مسابقه باید با جلب نظر (mention کردن) در زیر آخرین عکس اینستاگرام 10 نفر از دوستانش را به این رقابت دعوت کند.
– عکس هایی که بعد از تاریخ 29 شهریور ارسال شوند، در مسابقه شرکت داده نخواهند شد.
– تصویر ارسالی می بایست مطابق با موازین اخلاقی و اسلامی باشد.
– عکس هایی که به روش های غیر متعارف و ناعادلانه و متقلبانه به جمع آوری لایک پرداخته اند از مسابقه حذف خواهند شد.
– صفحه اینستاگرام شرکت کننده در حالت خصوصی قرار نداشته باشد.

منبع: دنیای سفر

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید