جلسه هم اندیشی و تجدید دیدار اعضاء تیم کلنی استان

توسط

به مناسبت روز مادر جلسه هم اندیشی و تجدید دیدار اعضاء تیم کلنی استان روز سه شنبه دهم اردیبهشت 92 در سالن جلسات مجموعه کوهسنگی برگزار گردید. در این جلسه که با حضور اعضاء هیئت استان،‌ و تعدادی از مسئولین باشگاه های کوهنوردی و برخی از اعضاء تیم کلنی استان برگزار شد.

در این جلسه علی کدخدایی سرپرست تیم کلنی استان ضمن تشکر از برگزاری این جلسه و حضور مدعوین، اعلام داشت؛ امید است این جلسه راهکار مناسبی در جهت پیشرفت برنامه صعود برون مرزی باشد و در جهت رفع موانع آن گام مؤثری برداشته شود. سپس اعضاء تیم کلنی ضمن اعلام نقطه نظرات خود به تبیین دیدگاه های خود پرداختند.

مسئولین باشگاه ها با اعلام همکاری همه جانبه و پشتیبانی از اعضاء تیم بعنوان نخبگان این ورزش در استان ایجاد انگیزه نموده و اعلام همکاری نمودند. جلسه با مصوباتی همراه شد که مورد تایید کلیه باشگاه های حاضر و اعضاء تیم کلنی قرار گرفت در پایان جلسه از بانوان تیم کلنی با هدایایی قدردانی شد.

کوهسنگی یک پارک بزرگ و تفریحگاه دارای کوه و آب و استخر در شهر مشهد، انتهای خیابان کوهسنگی است و در حال حاضر در دست گسترش است و چون داخل شهر است دسترسی به آن آسان است. کوهسنگی یکی از قدیمی ترین و خاطره انگیز ترین گردشگاه های مشهد است که به دلیل وجود دو کوه سنگی مشرف به شهر به این نام خوانده می شود.

2 نظر
 1. اکرم 10 سال قبل
  پاسخ

  سلام و بدرود بر شما
  کلنی این یعنی چه؟ و چه نوع ورزشی است آیا مربوط به کوهنوردی میشه؟
  با سپاس فراوان از شما دوست بزرگوار

  • مدیر 10 سال قبل
   پاسخ

   تیم کلنی، یعنی تیم منتخب خراسان. البته در رشته های مختلف و زبانهای دیگر معناهای دیگری دارد ولی ما در اینجا با معناهای دیگر کلمه کاری نداریم. تیم کلنی یعنی تیم منتخب هیئت کوهنوردی استان خراسان رضوی (بعبارتی دیگر تیم هیمالیانوردی استان) … با تشکر

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید