تورهای داخلی پر طرفدار در فصل پاییز

توسط

انتخاب برای سفرهای پاییزی بیشتر به سمت سفرهای طبیعت گردی می رود، هر چند شهرهای تاریخی نیز طرفداران خاص خودش را دارد. کویرنوردی به دلیل خنک شدن هوا و جنگل نوردی به دلیل رنگ آمیزی برگ درختان در فصل پاییز طرفداران زیادی دارد.

یکی از برگزارکنندگان تورهای داخلی با بیان اینکه تمامی تورهایی که هم اکنون برقرار است با توجه به فصل پاییز صورت می گیرد، گفت: در فصل پاییز به دلیل اینکه آب و هوای خوبی دارد، اکثرا تورهای طبیعت گردی انجام می شود و اکنون تمامی تورهای شمال ایران از جمله تورهای پرطرفدار محسوب می شوند، چرا که شرجی بودن هوا از بین رفته است.

مشاور یکی از آژانس ها تورهای جزیره کیش را پیشنهاد کرد و گفت: به نظر من پاییز بهترین فصل برای سفر به جزیره کیش است و این روزها، هوای جزیره فوق العاده است.

مسوول یکی از تورهای داخلی بیان کرد: با توجه به اینکه ایران کشوری چهار فصل است، بنابراین در نیمه دوم سال که استان های شمال غربی و غرب کشور سرد هستند، می توان به استان های مرکزی و جنوبی سفر کرد. چهار فصل بودن ایران یکی از بزرگ ترین مزیت های گردشگری کشور است، که این موضوع هیچ وقت از بین نخواهد رفت و آن دسته از هموطنانی که علاقه مند به سفرهای داخلی و آشنایی با هر نقطه از کشورشان هستند، می توانند با کمی برنامه ریزی در تمام سال به نقاط مختلف کشور سفر کنند.

هر چند که با توجه به بازگشایی مدارس، کمتر افراد فصل پاییز را برای سفر انتخاب می کنند اما بر اساس گفته برگزار کنندگان تورهای داخلی، با توجه به تعطیلی پنجشنبه مدارس، برخی از خانواده ها تعطیلات آخر هفته را برای تورهای یکی دو روزه می گذارند.

منبع: دنیای سفر

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید