مهم‌ترین شایعه قسمت آخر «بازی تاج و تخت»

توسط

شمارش معکوس برای قسمت پایانی سریال بازی تاج و تخت شروع شده و بسیاری از افراد معتقدند این سریال با مرگ دنریس تارگرین به پایان می رسد. اما سوال این است که این مرگ به دست چه شخصی رخ می دهد؟

احتمال دارد برخی از شایعات و حدس ها واقعا به وقوع بپیوندند بنابراین اگر قسمت های فصل هشتم را ندیده اید یا نگرانید در دام افشای اطلاعاتی از قسمت پایانی بیفتید، ادامه این مطلب را مطالعه نکنید.

مهم‌ترین شایعه قسمت آخر «بازی تاج و تخت»

همه فصل های سریال تاج و تخت یا به عبارتی همه قسمت های این سریال با حدسیاتی همراه بود که گاهی درست هم بوده اند. برای مثال حدسیات در مورد مرگ سرسی، هویت اشرافی جان اسنو، زنده ماندن تیریون تا فصل آخر و سلحشوری های آریا استارک در اغلب شایعات وجود داشت.

با همه این ها کمتر فردی می توانست حدس بزند زن خشمگین داستان سریال بازی تاج و تخت در طول یک قسمت از سرسی به دنریس تبدیل شود و دنریس دوست داشتنی شهر را به آتش بکشد. به عبارتی دیگر کشتار بی رحمانه مردم بیگناه آخرین چیزی بود که بسیاری از ما در مورد دنریس تصورش را می کردیم.

اکنون در آستانه قسمت نهایی این سریال بسیاری از مخاطبان معتقدند دنریس تارگرین به قتل می رسد و رنگ تاج و تخت را نخواهد دید. اگر این شایعه را باور و قبول کنیم باید به دنیال قاتل دنریس باشیم. شاید مهم ترین انگیزه قتل دنریس را رقیب او سرسی داشت که اکنون او نیز در این جهان نیست. بنابراین باید به سراغ گزینه های زنده برویم.

یکی از گزینه ها آریا استارک است. درواقع برخی معتقدند آریا با کشتن دنریس موج کشتارهای خود را تکمیل کرده و البته خود نیز جان خواهد باخت و نه به تخت آهنین تکیه می کند و نه بانوی دربار می شود. اما برخی معتقدند این تیریون است که مادر اژدها را از صفحه روزگار محو می کند. اما آیا تیریون دلرحم و مهربان با هوش بالای خود راضی به چنین حرکتی می شود؟

گزینه جدی و نهایی جان اسنو است. جان اسنویی که اکنون فهمیده دنریس امروز، دنریس دوران عاشقانه ای که با هم داشتند نیست و روح پدر دیوانه اش در او حلول کرده است. درواقع جان اسنو علاقه شدید خود به دنریس را در صحنه های کشتار مردم در قسمت پیشین از دست داده و آماده کشتن دنریس برای مصلحت مردم است.

اما در مورد همین شایعه نیز اما و اگرهایی وجود دارد. برای مثال اگر جان اسنو چنین کاری انجام دهد چگونه می خواهد بدون کشته شدن دل ارتش جان بر کف دنریس را نرم کند که با وی همراه باشند؟

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید