اطلاعیه شماره 3 و جزئیات شرکت در نهمین همایش صعود قلم

توسط

اطلاعیه شماره 4 نهمین صعود قلم (جزئیات شرکت در نهمین همایش صعود قلم)

شرکت کنندگان محترم در نهمین همایش صعود قلم (اعم از وبلاگ نویسان و مهمانان و همشهریان تبریزی) لطفا به نکات زیر توجه داشته باشند:

1. هزینه در نظر گرفته شده برای دوستان تبریزی که بصورت میهمان در برنامه شرکت می کنند، مبلغ 50 هزار تومان می باشد.

2. برای کسانی که بصورت خانوادگی به تبریز تشریف می آورند، سوئیت های 6 نفره مجهز به سرویس حمام در داخل اطاق در نظر گرفته شده که می توانند جهت راحتی خانواده ها از آن استفاده کنند.

3. در صورتی که افراد شرکت کننده در همایش صعود قلم، مایل به ارائه مطلب مربوط به کوهنوردی در همایش صعود قلم باشند، تا 2 روز مانده به همایش با میزبان برنامه هماهنگ باشند تا در ردیف برنامه قرار داده شود.

4. کلیه کوله های شرکت کنندگان در تبریز از آنان گرفته شده و در پناهگاه تحویل آنان می گردد. در این برنامه به هیچ وجه کوله کشی نخواهیم داشت و تنها با کوله صعود (که بعضی از کوهنوردان واژه نه چندان مناسب کوله حمله را به کار می برند) که حاوی آب و مواد قندی است، کوهپیمائی خواهیم داشت.

5. همه افراد موظف به همراه داشتن کیسه خواب و چادر برای شب مانی در کمپ (نزدیک پناهگاه) خواهند بود.

6. برنامه ریزی خوابگاه و مینی بوس تنها برای کسانی است که فرم ثبت نام را برای ما ارسال کرده اند و آمار آنان در دسترس است.

7. به تمامی شرکت کنندگان لوح صعود قلم به قله سبلان اعطا می گردد و همچنین در صورت درخواست لوح صعود هیئت کوهنوردی مبلغ 10 هزار تومان از آنان اخذ می گردد.

8. جلسه خصوصی وبلاگ نویسان و بررسی مسائل و مشکلات موجود، در پناهگاه به مدت 2 ساعت انجام خواهد شد.

9. انتخابات هیئت اجرائی جدید صعود قلم در محل کمپ در پناهگاه انجام خواهد شد. در صورت نبودن داوطلبان و یا عدم کسب آراء لازم، هیئت کنونی ابقاء خواهند شد. (البته این مسئله با تمایل و اعلام آمادگی خود فرد صورت خواهد گرفت.)

10. در مسیر برگشت از قله (فرود)، به علت خستگی احتمالی افراد، مسیر پناهگاه تا شابیل با لندرور انجام می گیرد و کرایه آن به عهده خود فرد خواهد بود.

11. برای بازگشت مهمانان به تهران، با شرکت اتوبوسرانی بین شهری مشگین شهر، هماهنگی های لازم صورت گرفته است تا پس از اتمام صعود، ساعت 21:30 عزیزان را از مشگین شهر سوار کرده و به تهران ببرد. همنوردان باید قبلا اسامی خود را برای رزرو بلیط به میزبان اعلام کنند.

12. در صورت لزوم، با خوابگاه مشگین شهر هماهنگی شده تا همنوردان در صورت نیاز از خوابگاه تربیت بدنی مشگین شهر استفاده کنند. در صورت بازگشت به تبریز، خوابگاه برای عزیزان رزرو می گردد.

13. مینی بوس های اجاره شده تا آخر روز پنجشنبه در اختیار این همایش می باشند. و همچنین شرکت کنندگان می توانند وسایل اضافی خود را (لباس شخصی…) که نیازی به بردن آن به پناهگاه ندارند را در داخل ماشین به امانت بگذارند.

14. شرکت کنندگان برای استفاده از استخر آبگرم شابیل؛ حوله، لباس شنا، شامپو، صابون و دیگر وسایل استحمام شان را به همراه داشته باشند تا در برگشت از قله، در صورت بودن وقت کافی از استخر آبگرم شابیل استفاده کنند.

15. کلیه ی شرکت کنندگان کارت بیمه ورزشی خود را به همراه داشته باشند. در صورتی که بیمه ورزشی ندارند تا 2 روز مانده به همایش شماره کد ملی و نام پدر خود را به میزبان (آقای صدقی) اطلاع دهند تا سریعا بیمه ورزشی برایشان صادر شود. یادآوری می گردد که بیمه ورزشی 72 ساعت بعد از تاریخ صدور قابل اعتبار می باشد.

16. شرکت کنندگان موقع ورود به تبریز، به آدرس تبریز، خیابان رسالت، میدان رسالت، خوابگاه پایگاه قهرمانی مراجعه نمایند.

17. همایش صعود قلم مورخه 93/5/7 از ساعت 16 شروع خواهد شد و پذیرش همایش از ساعت 15 می باشد.
آدرس سالن همایش: تبریز، بلوار 29 بهمن، نرسیده به زعفرانیه، جنب شهرداری منطقه 2، مجتمع فرهنگی 29 بهمن

پی نوشت: برای ارتباط با میزبان صعود قلم آقای صدقی می توانید از طریق آدرس وبلاگ ایشان وبلاگ کوهستان سرد و یا با شماره همراه 2240 400 0914 تماس حاصل نمائید.

1 نظر
 1. محمد خلیلی 10 سال قبل
  پاسخ

  سلام
  سپاس و خوشحال از همنوردی با شما در نهمین صعود قلم
  با اجازه شما رو لینک کردم .
  به امید دیدار دوباره
  همیشه بر فراز

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید