سفر به هند در فصل باران های موسمی

توسط

در سفر به هند، لیستی از مکان ها برای بازدید در فصل باران های موسمی در هند لازم دارید که حتی یک بارندگی شدید را به خاطره انگیزترین باران تبدیل می کند.

در حالی که رفتن به تعطیلات در هنگام بارندگی دردسرهای خاص خود را دارد، ما لیستی از مکان های ضروری برای بازدید در فصل باران های موسمی در هند ارائه می کنیم که حتی یک بارندگی شدید را به خاطره انگیزترین باران تبدیل می کند.

کورگ

سرسبزی تپه هایی با شیب ملایم و آب و هوای تقریبا ایده آل کورگ یک استراحت عالی برای مسافرانی است که در هر شرایط آب و هوایی به این مکان زیبا سفر کنند. کورگ که اغلب به عنوان یکی از پرباران ترین مکان های هند شناخته می شود، در طول باران های موسمی لذت های شگفت انگیزی دارد. آبشارهای فوران و رودخانه های سرریز یک منظره رایج این منطقه است. با این حال، هنگام کاوش در مناظر زیبا مراقب مسیرهای لغزنده و مناطق صخره ای باشید. میزان بارندگی در ماه ژوئن تا آگوست به بالاترین و شدیدترین حد خود می رسد و آب و هوا برای مطالعه و نوشیدن یک چای داغ عالی است. برای افراد ماجراجو، هیچ چیز بهتر از خیس شدن در زیر باران حداقل برای یک بار نیست. معروف به مقصد ماه عسل! کورگ در میان تازه ازدواج کرده ها محبوب است و قدم زدن سبک در مسیر بارانی برای عاشقان جوان بسیار زیبا و خاطره انگیز است.

گوا

گوا که در تمام طول سال پرطرفدار است، به ویژه در فصل های موسمی جذاب است. به دلیل خارج از فصل بودن، تعداد کمی از گردشگران واقعا از شگفتی هایی که مکان های بی نظیر گوا در فصل بارانی به غیر از سواحل متعدد ارائه می دهند لذت می برند. در حالی که اکثر سواحل به دلیل جزر و مد و دریاهای مواج ورود ممنوع هستند، به جای آن از مسیر پرتحرک پیاده روی کنید و از برخی از کلیساهای قدیمی آن در گوای جنوبی دیدن کنید، یا اگر حالت واقعا ماجراجویانه ای دارید، به شکار خرچنگ و ماهیگیری بروید. به همراه مردم محلی شاهد دگرگونی محیط اطراف خود باشید زیرا تا آنجا که چشم کار می کند سبزی درخشان می بینید، پس اجازه دهید اثر آرام بخش آن بر حواس شما غلبه کند. از صلح و آرامشی که گوا برای چند ماه در سال دارد لذت ببرید.

دره گلها

این پارک ملی که در ایالت اوتاراکند واقع شده است، دارای تنوع فراوانی از جانوران و گیاهان آلپ است. در حالی که میزان بارندگی در این منطقه به طور کلی کم است، دوره از اواخر ژوئن تا اوایل سپتامبر بدون شک بهترین زمان برای بازدید از این منطقه است. با منظره الهام بخش هزاران گل با شکوفه های کامل روبرو خواهید شد که به احتمال زیاد با هر چیزی که قبلا دیده اید رقابت خواهند کرد. 15 کیلومتر چالش برانگیزپیاده روی یکی از معدود راه های رسیدن به آنجاست، بنابراین ممکن است بخواهید وسایل مناسب را به همراه داشته باشید. چشمان خود را بپوشانید و اگر به اندازه کافی خوش شانس باشید، حتی ممکن است پلنگ برفی و خرس سیاه آسیایی را مشاهده کنید. مه غلیظ و باران تنها به زیبایی خیره کننده این زمین می افزاید و آن را به یکی از دیدنی ترین مکان ها در فصل باران های موسمی در هند در این لیست تبدیل می کند.

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید