شمارش معکوس برای نمایشگاه فناوری CES 2016

توسط

نمایشگاه CES که سالانه صدها هزار نفر را به ایالات متحده آمریکا می کشاند فرصتی را برای شرکت های تولیدکننده محصولات الکترونیکی فراهم می‌کند تا از محصولاتی که قصد دارند طی یک سال آینده در اختیار مصرف کنندگان قرار دهند، رسما رونمایی کنند.

در سال 2015 بخش مهمی از پیشرفت های صنعت گردشگری در حوزه موبایل و تکنولوژی بود. نوآوری های تکنولوژیک معمولا به سرعت از سوی گردشگران و عرضه کنندگان خدمات گردشگری مورد توجه قرار می گیرد و کیفیت و حتی شیوه ارایه خدمات را دستخوش تغییر می کند. حال سخن از رویدادی مهم در تکنولوژی است: به CES 2016 خوش آمدید.

نمایشگاه کالاهای مصرفی الکترونیکی لاس وگاس، فرصت خوبی است تا نگاهی کلی بیاندازیم به فناوری هایی که برای سال پیش رو، بیشتر از سوی شرکت ها مورد توجه قرار خواهند گرفت و به آن ها پرداخته می شود.

لازم است بدانیم بسیاری از کالاهایی که در جریان این رویداد در معرض دید عموم قرار می گیرند هیچگاه رنگ واقعیت به خود نمی گیرند اما ایده هایی نظیر واقعیت مجازی، تلویزیون های با رزلوشن بالا و البته اتومبیل ها همگی از جمله بخش های اصلی این نمایشگاه بوده و هستند.

امسال نیز انتظار می رود که همچون سنوات گذشته، شاهد انتشار خبرهای جذابی از این نمایشگاه سالانه باشیم و از دستاوردهای متعدد کمپانی های تولید کننده تلویزیون، خودروسازان، تولیدکنندگان دستگاه های پوشیدنی و حتی فعالان صنعت واقعیت مجازی مطلع گردیم.

اما بهترین بخش CES همواره همان قسمتی است که انتظار دیدنش را نداریم و هم می تواند خبری هیجان انگیز باشد که در جریان یک کنفرانس مطبوعاتی مطرح می گردد یا شکل به شدت متفاوتی از سرگرمی های نوین باشد که با بهره گیری از فناوری به عرصه ظهور رسیده است.

این نمایشگاه رسما از روز چهارشنبه آغاز می گردد اما در روزهای قبل نیز اخبار متعددی از آن منتشر خواهد شد. در ادامه نگاهی انداخته ایم به فناوری هایی که پیش بینی شده در جریان این رویداد معرفی گردند.

اتومبیل ها از جمله بخش های اصلی خواهند بود
تلویزیون ها شکل آشنای خود را حفظ خواهند کرد
دستگاه های مرتبط به خانه های هوشمند فراوان خواهند بود
بازار پوشیدنی ها داغ خواهد بود
هدفون ها اولین آپدیت بزرگ خود را دریافت خواهند کرد
وسایل نقلیه الکتریکی فراتر از هاوربردها خواهند بود
واقعیت مجازی همچنان در ابتدای راه
موبایل ها، دوربین ها، تبلت ها، لپ تاپ ها و پهپادها از دیگر حاضرین CES 2016

برای پیگیری لحظه به لحظه اخبار نمایشگاه CES 2016 می توانید به دیجیاتو مراجعه نمایید.

منبع: دنیای سفر

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید