صعود سراسری بانوان کوهنورد خراسانی به قله چله غار

توسط

دومین صعود فصلی بانوان کوهنورد خراسان رضوی به قله چله غار در روزهای 15 و 16 اسفندماه 92 برگزار خواهد شد. قله چله غار، بلندترین قله شرق خط الراس بینالود به ارتفاع 2900 متر می باشد. بازدید از غار مغان نیز که در نزدیکی این قله قرار دارد در برنامه کلی گنجانده شده است.

با اینکه صعود مختص بانوان است ولی همیشه یک تیم از آقایان به منظور پشتیبانی، کمک، تامین امنیت منطقه و تیم در منطقه حضور می یابد. دیروز مردی برای تمام فصول (آقای کدخدایی) با تماسی که با من داشتند گفتند که آماده باشم تا در این صعود وظایفی را به عهده بگیرم. امیدوارم بتوانم جواب اعتماد ایشان را با عمکرد خوب داده و مثمرثمر واقع شوم. آقای کدخدایی سرپرستی تیم پشتیبان را عهده دار خواهند بود. من به همراه چند نفر دیگر از اعضای تیم منتخب کوهنوردی خراسان رضوی (تیم کلنی)، در این تیم حضور خواهیم داشت.

این صعود به به مناسبت گرامیداشت ایام ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار، همچنین نکوداشت بانوان کوهنورد استان، خانمها: حکیمه وفادارنیا، حوریه شهیدی زاده و پروین مخدراتی برنامه ریزی شده است.

سهمیه شهرستان های استان و مرکز استان بدین گونه اعلام شده است: مشهد 50 نفر، نیشابور، تربت حیدریه، سبزوار، تربت جام هر شهرستان 15 نفر و مابقی شهرستانها هر شهرستان 5 نفر. پذیرش روز پنجشنبه 15 اسفندماه از ساعت 8 لغایت 10 صبح در محل سالن شهید بهشتی مشهد انجام خواهد شد.

1 نظر
  1. مهوش 10 سال قبل
    پاسخ

    خیلی هم خوب پسر کوهستان. موفق و موید باشی

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید