برگزاری اولین همایش تخصصی سنگنورد در درگز

توسط

شهر من درگز میزبان اولین همایش تخصصی با رویکرد آموزشی با نام سنگنورد در خراسان رضوی بود. این همایش در مجموعه ورزشی تختی درگز برگزار گردید.

این همایش با حضور 23 نفر از آقایان و 10 نفر از بانوان استان در روزهای 16 و 17 آذرماه زیر نظر 7 نفر از مربیان و به سرپرستی آقای محمد خورشیدی برگزار شد. سرپرست فنی برنامه نیز آقای جواد کریم پور بودند. کمک مربیان عبارت بودند از: آقایان جواد ولی نژاد، احمد ابراهیمی، علی حسین پور، خانمها: ملیحه و ثمانه حسینی.

چندین ماه بود قصد سفر به زادگاهم درگز را  داشتم ولی به دلایلی نمیتونستم برم. این برنامه بهترین فرصت بود تا دیداری از شهر و دوستانم داشته باشم. دو شب مهمان دوستانم بودم و خیلی خوش گذشت. برنامه سنگنوردی هم برای من که تا حالا دیواره داخل سالن کار نکرده بودم بسیار آموزنده و پر بار بود. علاوه بر این دوستان جدیدی پیدا کردم.

در این همایش به موضوعاتی از قبیل اصول و قواعد طراحی مسیر، قوانین حمایت ها، آسیب شناسی، ابزار شناسی، اصول و قواعد رشته بولدرینگ پرداخته و تک تک شرکت کنندگان ارزیابی شدند. بنده همین جا از تمامی زحمات هیئت استان و درگز و مربیان تشکر میکنم و به شرکت کنندگان هم خسته نباشید میگم و از اینکه دو روز در درگز میزبان این عزیزان بودیم خوشحال هستم.

گزارش کامل این برنامه را توی سایت هیئت کوهنوردی شهرستان درگز ببینید و بخوانید. برای مشاهده این گزارش لطفا بر روی لینک زیر کلیک نمائید.

گزارش اولین همایش تخصصی آموزشی سنگنورد – درگز

3 نظر
 1. وال مستر 11 سال قبل
  پاسخ

  ممنون
  عکسا رو خودم گرفتم و تبدیل کردم.
  شرمنده اگه اذیت کردم.

 2. جواد روياني 11 سال قبل
  پاسخ

  با سلام و تشكر از عكس های زيبایی كه ارسال کرده اید

 3. آزاده 11 سال قبل
  پاسخ

  سلام همشهری. وقتی وبسايتت رو ديدم خيلی خوشحال شدم و اينكه اينقدی پيگير اخبار شهر و اتفاقات اون هستی. موفق باشيد.

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید