برگزاری دوره آموزشی فریلنسینگ برای معلولین

توسط

معلولیت چیزی است که ممکن است به یک باره اتفاق بیافتد، یا در طول سال های متمادی گسترش پیدا کند. حتی ممکن است از ابتدای تولد با ما همراه باشد. چالش اصلی این است که چطور با آن کنار بیاییم.

از ناشنوایی گرفته تا آسیب مغزی یا نقص عضو، افرادی هستند که با وجود هر نوع معلولیت به عنوان یک فریلنسر کار می کنند. خبر خوب این است که معلولین می توانند در فریلنسینگ بسیار موفق باشند.

پونیشا (www.ponisha.ir) که یکی از بزرگ ترین سایت های برون سپاری فارسی زبان به شمار می رود، قصد دارد برنامه ویژه ای را تحت عنوان «دوره آموزشی فریلنسینگ برای معلولین» برگزار کند.

این دوره آموزشی برای افراد متخصصی طراحی شده که در یکی از زمینه های طراحی گرافیک، ترجمه یا برنامه نویسی مهارت دارند، اما به علت ناتوانی نتوانسته اند هنوز کار مناسبی پیدا کنند.

نیما و روشنک از موسسان پونیشا باور دارند کار به روش فریلنسینگ نه تنها می تواند برای افرادی که ناتوانی جسمی دارند راه حل مناسبی باشد، بلکه به آن ها کمک می کند تا هیچ محدودیتی برای درآمد، ساعت کاری یا مکان کار هم نداشته باشند.

پیدا کردن کار مناسب برای همه سخت است، اما خیلی از افراد فریلنسینگ را انتخاب می کنند چون می خواهند کنترل زندگی و آینده خود را در دست داشته باشند. فریلنسر بودن یک سبک زندگیست و نیاز به علاقه و کمی تمرین دارد.

پونیشا به آن ها یاد می دهد چطور پروفایل قوی برای خود ایجاد کنند، کارفرمایان را بشناسند، با آن ها ارتباط برقرار کنند، روی پروژه ها قیمت گذاری کنند و چطور از تکنولوژی برای کسب درآمد خود بصورت مستقل استفاده کنند.

گفتنی است این دوره آموزشی کاملا رایگان بوده و فقط افرادی که در مرحله اول انتخاب می شوند می توانند در این دوره حضور داشته باشند. دوره مذکور به مدت سه روز، از تاریخ 17 الی 19 اسفند ماه سال جاری در تهران و در محل فضای کار اشتراکی زاویه برگزار می شود. مؤسسه نیکوکاری همگام و خیریه رعد نیز از جمله حامیان این برنامه هستند.

این رویداد با کمک و همکاری موسسه نیکوکاری همگام، موسسه خیره رعد و فضای کار اشتراکی زاویه برگزار می شود.

گفتنی است؛ فریلنسر به کسی گفته می شود که برای خود و به صورت پروژه ای کار می کند.

اگر شما در خانواده یا اطرافیان خود ناتوان جسمی یا توانیاب هایی را می شناسید که این دوره می تواند به آن ها در مسیر آینده شغلی کمک کند، ثبت نام در این دوره را به آن ها پیشنهاد کنید.

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید