تاریخ برگزاری صعود قلم دهم به میزبانی کویر همت آباد

توسط

با توجه به حضور زودهنگام توده هوای گرم به خراسان جنوبی (میانگین دمای فعلی بین 29 تا 34 درجه سانتی گراد) و احتمال تشدید گرمای هوا در تاریخ برگزاری صعود قلم، که قرار بود در روزهای 13 و 14 خرداد برگزار شود، از سوی مدیر اجرایی این همایش تاریخ جدیدی برای برگزاری دهمین صعود قلم پیشنهاد شد.

خانم نرگس شکوفه فر، میزبان و مدیر اجرایی دهمین صعود قلم، در این خصوص اظهار کرد: ما آمادگی لازم برای برگزاری صعود قلم در تاریخ اعلام شده قبلی را داریم، ولی با توجه به این که آبان ماه فصل برداشت زعفران و زرشک در شهرستان قاینات می باشد و از گرمای کویری نیز خبری نیست که این موارد می توانند بر جذابیت های سفر و برگزاری همایش بیافزایند، لذا ما برگزاری صعود قلم در تاریخ 13 الی 15 آبان ماه را پیشنهاد دادیم.

لازم به ذکر است: صعود قلم دهم، پس از نتیجه گیری نهایی هیات اجرایی، در کویر همت آباد واقع در شهرستان زیرکوه از توابع قاین، برگزار خواهد شد.

گفتنی است، صعود قلم، همایش سالیانه کوه نویسان است که به منظور دیدار وبلاگ نویسان در محیطی واقعی و حقیقی، تبادل افکار و ارائه ایده های نو در برخورد با مطالب کوه و کوهنوردی و هدف گذاری نوشتاری در وبلاگ های مربوطه، هر سال برگزار می شود.

1 نظر
  1. محمد بهلوری 9 سال قبل
    پاسخ

    سلام برات خبر میفرستم لطفا درستش کن

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید