نحوه بلاک کردن یک آدرس ایمیل در یاهومیل

توسط

تا به حال چندین بار دوستانم از من نحوه بلاک کردن یک آدرس ایمیل را پرسیده اند. هر کدام شان دلیلی برای این کار داشتند ولی اغلب برای خلاص شدن از مزاحمت ایمیلی کسی، رهایی از دست ایمیل های اسپم و گاهی اوقات راحت شدن از دست ایمیل های تبلیغاتی اعصاب خورد کن خواستار این کار بودند.

قابلیت بلاک کردن یا همان جلوگیری از آمدن ایمیل از طرف کسی (یا آدرس ایمیلی) توی اکثر سرویس های ارائه دهنده ایمیل رایگان مانند: هات میل، جی میل، یاهومیل، اوت لوک و … وجود دارد. در این پست نحوه بلاک کردن یک آدرس ایمیل را در سرویس یاهومیل مرور میکنیم.

به اکانت ایمیل یاهوی خود وارد شوید، در قسمت بالای ایمیل خود گزینه ای را مشاهده می کنید بنام Options. روی آن کلیک کنید و گزینه Mail Options را انتخاب کنید.

بلاک کردن تو یاهومیل

گزینه های زیادی در این قسمت هستند که هر کدام را بهر کاری گذاشته اند. ما با قسمت اسپم کار داریم پس روی گزینه Spam کلیک نمایید.

بلاک کردن تو یاهومیل

بعد از کلیک روی گزینه اسپم صفحه ای در سمت راست شما باز می شود. در قسمت Add a blocked address آدرس ایمیل مد نظر را تایپ کنید و سپس دکمه Add را بزنید، بعد از آن گزینه Save Changes را بزنید. کار تمام است و شما از این به بعد از ایمیل یا شخص مورد نظر ایمیلی دریافت نخواهید کرد و ایمیل های وی از اینباکس شما خداحافظی خواهند کرد.

بلاک کردن تو یاهومیل

البته این قابلیت یاهومیل (در نسخه رایگانش) محدودیتی هم دارد و آن اینکه حداکثر آدرس ایمیل هایی که می توانید بلاک کنید 500 ایمیل است. تقصیر من نیست بخدا بروید به خودشون بگید، پس چونه نزنید! همان که گفتم فقط 500 تا

3 نظر
 1. شادی 11 سال قبل
  پاسخ

  ممنووووون. نجاتم دادید … عالی بوووود

 2. سولماز 11 سال قبل
  پاسخ

  سلام می خواستم بدونم با بلاک کردن ایمیل طرف مقابل خودش هم می دونه دیگه ایمیلهاش دستم نمی رسه؟

 3. هومن 11 سال قبل
  پاسخ

  با سلام
  با سولماز خانم موافقم. البته من توی جی میل؛ دنبال راهی هستم که ایمیل طرف؛ برگرده به خودش و خودش بفهمه که به دست ما نمیرسه. ممنون میشم اگر راهی باشه بهمون نشون بدی

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید