احساس ژله ای بودن با شنیدن نام تشک بادی و تخت بادی

توسط

شاید شما هم از افرادی باشید که تا اسم تشک و تخت بادی میاد احساس ژله ای بودن بهتون دست میده و فکر می کنید روی تشک بادی آدم هی لق میخوره! خب! در واقع اصلا از این خبرا نیست!

تختهای بادی و تشکهای بادی (البته مارک های معتبر) استحکام و اسطوقوس خوبی دارند و بسیار راحت و ارگونومیک هستند. قیمت مناسب، حجم خیلی کم قبل از باد شدن، ظاهر زیبا، تنوع اندازه، راحتی استفاده و دوام طولانی همگی دلایل محکمی هستند برای اینکه من با خیال راحت این محصول رو توصیه کنم.

توی خونه های کوچیک ما “رختخواب” یه چیز خیلی کم استفاده و جاگیر، اما واقعا ضروریه. به هرحال ممکنه حداقل سالی یک بار مهمون شب بمون داشته باشیم! بگذریم از اینکه تخت و تشک بادی برای استفاده شخصی و هر شب هم اصلا نامناسب نیست. به جای تشک های بزرگ و سنگین تخت بادی و تشک بادی می خریم.

من برای خرید تخت بادی تحقیقات مفصلی کردم و سرانجام مارک intex را انتخاب کرده و خریداری کردم. با توجه به اینکه قبلا هم تشک بادی دیده بودم، می تونم با اطمینان بگم که محصولات این مارک، استحکام خیلی خوبی دارن. تنوع رنگ و ظاهرشون هم بیشتر هست. مدل و اندازه تخت بادی البته با تشک بادی متفاوته.

موقع خرید تخت بادی یا تشک بادی و کلا محصولات بادی مارک اینتکس (intex) دقت کنید که محصول، توی جعبه و کاور با مارک اینتکس باشه، چون نمایندگی های این شرکت محصولات متفرقه هم دارن. شما به اعتبار نمایندگی بودن هر چی بهتون دادن نخرین! از ما گفتن! گرونترین محصول این مارک تا چندماه قبل یک تخت دونفره بود، حدود 180 هزار تومن.

نکته خیلی مهم را هم داشته باشید: احتمال سوراخ شدنشون هست مخصوصا اگر مارک اصل نباشن. البته با چسب پنچرگیری درست میشه ولی خب هر چی در این باره بیشتر اطلاعات داشته باشید بهتره. اینطور نیست؟

می تونید برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت تهران اینتکس هم سری بزنید.

اگر قصد خرید تشک دارید پیشنهاد می کنم مطلب راهنمای خرید تشک را نیز مطالعه کنید.

برچسب ها :

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید