اردوی آموزشی تیم کلنی در کوه های خواجه مراد مشهد

توسط

کل برنامه آموزشی و تمرینی شامل: تکنیک های بالاکشی همنورد در هنگام سقوط، اصول هم طناب شدن، و چندین مورد دیگر بود. گزارش و عکس های این برنامه را در ادامه مطلب مشاهده کنید.

همیشه مشتاق آمدن برف و باران هستم، چون این نعمت های باارزش خدا را خیلی دوست دارم. با دیدن شان؛ مخصوصا برف هیجان زده می شوم. البته تاکنون بارش برف در چند مورد مانع سفرم و گاهی مانع انجام کارها و برنامه هایم شده است. روز جمعه 18 اسفندماه هم یکی از این موارد بود! طبق برنامه ریزی و اعلام قبلی سرپرست مان، قرار بود روز جمعه اردوی آمادگی تیم کلنی استان در اخلمد برگزار شود که به علت بارش سنگین برف این اردو لغو شد. آز آنجایی که آقای کدخدایی به ندرت فرصت ها را از دست می دهند بجای آن قرار شد در برنامه ای آموزشی و فنی که با حضور مربی خوب خراسان، آقای کامران رمضانپور در کوه های خواجه مراد مشهد تدارک دیده شد شرکت کنیم.

صبح ساعت 8 باید محل قرار همیشگی می بودیم! با مکافات فراوان خودم را به میدان آزادی (که مشهدی ها بهش میگن فلکه پارک) رساندم. بارش دو روز گذشته برف در مشهد آنقدر سنگین بود که در رفت و آمد درون شهری هم مشکلات زیادی بوجود آورده بود. بالاخره با تاخیر یک ساعته به سمت محل مد نظر واقع در حاشیه آزادراه مشهد – باغچه حرکت کردیم.

با ورود به منطقه ابتدا فکر کردیم در جنگل های کبک کانادا هستیم. منطقه فوق العاده قشنگی که دارای صخره های زیبایی است و جای خوبی برای سنگنوردی است. بارش برف هم بر زیبایی آن افزوده بود. بعد از گذشت یک ساعت که در منطقه بودیم تعداد زیادی از مردم نیز برای تیوپ سواری به منطقه آمدند. ما دوست داشتیم بریم تیوب سواری و آنها هم آمده بودند تماشای ما! در کل برنامه خوبی بود.

6 نظر
 1. عماد عباسیان 11 سال قبل
  پاسخ

  مرد حسابی (عزیزم) عکس منم میذاشتی کلی ژست گرفتم برای ترویج کمک به درختان بود

 2. مونا 11 سال قبل
  پاسخ

  چه فعال! چه ورزشکار!

 3. مينا 11 سال قبل
  پاسخ

  واسه همينه که ميگن هر جا بري آسمون يه رنگه…!

 4. رافعه درسویی 11 سال قبل
  پاسخ

  سلام. من مرمت ابنیه تاریخی می خونم. خوشحالم که شما هم دغدغه ی این چیزارو داری. من یه مقدار عکس از رباط طرق لازم دارم اما نه رو نت چیزه به درد بخوری هست نه بخاطر برفی که اومده فعلا می شه رفت عکاسی. می خواستم ببینم توی آرشیوتون عکسی دارین که بتونین به من بدین؟ مرسی

 5. کاکاپو 11 سال قبل
  پاسخ

  درود بر شما و ممنون از حضورتون

 6. هاجر 11 سال قبل
  پاسخ

  والا همیشه مثل آدمای اکتیو در حال فعالیتی کمی به خودتون استراحت بدین گناه نداره کمی تنفس کنین

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید