یکنواخت زیبایی من

توسط

کلر فارلی یک مدافع ، بازیگر و مدیر توسعه transgender در مرکز جامعه LGBT سن فرانسیسکو است. او عاشق محصولات زیبایی است – به خصوص اگر آنها شانل هستند – اما او خرید یک داروخانه خوب را پشت سر نمی گذارد. او می گوید: “زنانگی من به آرایش گره خورده نیست ، اما با آن ، دنیا مرا به روشی می بیند که خودم می بینم.” کلر و همسرش ، جیم ، که نیز transgender است ، در اوکلند ، کالیفرنیا ، با گربه های خود ، برت و ارنی زندگی می کنند. در اینجا ، ما در مورد کار او ، بهترین رژ لب برهنه و نقش آرایش در زندگی او صحبت می کنیم …

اصالتا کجایی؟
من با یک دوقلو یکسان ، مارک ، و یک برادر بزرگتر در مونتانا بزرگ شدم. من و همزاد من و هر دو وقتی که 13 ساله بودیم به اتفاق همجنسگرا بیرون آمدیم – برادر بزرگتر ما بعداً بیرون آمد. من به عنوان بچه ها ، مارک و من جدا از هم بودند و همیشه برای حمایت از همدیگر بودیم ، که در آن زمان بسیار مهم بود.

آیا هنگامی که متوجه شدید زن هستید لحظه ای بزرگ شد؟
من و پسرم اول من به سراغ یک سرویس جذاب رفتیم – که جای تعجب آور بود که آنها حتی در مونتانا هم داشتند. این یک مهمانی صحنه و لباس بود ، بنابراین من به کشیدن رفتم که این برای من اولین بود. من این کلاه گیس بد را داشتم – این بهترین نگاه نیست – و تاریخ من گفت که من شبیه مادرش هستم. من به یاد دارم که فکر کنم ، “می خواهم از مادر شما زیباتر باشم!”

از چه زمانی شروع به انتقال کردید؟
من در دوران دبیرستان به عنوان خانواده ام به خانواده ام منتقل شدم ، اما انتقالم را تا زمان فارغ التحصیلی شروع نکردم. مادرم از زندگی من به عنوان “کلر” در مونتانا راحت نبود. قبل از این بود که در رسانه ها شاهد مشاهده بسیار فراجنسیتی بود و او فکر می کرد که ما مورد قضاوت قرار خواهیم گرفت. بنابراین من به امید پیدا کردن جامعه پذیرش تر به نیویورک نقل مکان کردم. در آنجا ، من تمام زندگی را به عنوان کلر شروع کردم. مدتی طول کشید تا احساس راحتی در پوست خودم داشته باشم ، اما با ملاقات سایر افراد ، خیلی راحت تر شد.

آیا خانواده شما طرفدار بودند؟
پدرم خیلی هوادار بود ، اما مادرم بیشتر طول کشید تا دور هم جمع شود. او عادت کرده بود که من همجنسگرا باشم ، و زمان لازم برای تجدید تنظیم او طول کشید. بسیاری از والدین با فرزندان ترانسفر از این طریق عبور می کنند. شما تمام این خاطرات شخصی را دارید ، اما در کار وکالت من سعی می کنم به خانواده ها یادآوری کنم که کسی را گم نمی کنید. شخصی که شما دوست دارید هنوز یکسان است ، آنها فقط نتوانسته اند خود را کاملاً به روشی که می خواهند به دست آوردن نمایند نمایند

rld.

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید