آغاز ثبت نام نهمین همایش سراسری صعود قلم به میزبانی سبلان

توسط

صعود قلم نهم (سبلان) سال 1393 توسط کوهنورد و کوهنویس گرانقدر آقای محمد صدقی امسال در تاریخ 7 الی 10 مرداد به میزبانی شهر تبریز برگزار خواهد شد. ثبت نام این صعود از تاریخ یازدهم تیرماه شروع و تا تاریخ 31 تیرماه جاری ادامه خواهد داشت. کوه نویسان محترم برای ثبت نام به نکات زیر توجه داشته باشند:

1. تکمیل فرم ثبت نام: دوستان دقت نمایند. 2 فرم ثبت نام در نظر گرفته شده است.
– فرم ثبت نام برای کوه نویسان (لینک دانلود فرم ثبت نام برای کوهنویسان و کسانی که قصد صعود به قله سبلان را دارند)
– فرم ثبت نام برای میهمانان (این فرم برای افرادی می باشد که به همراه کوهنویسان در برنامه شرکت می نمایند). (لینک دانلود فرم ثبت نام برای میهمانان)

2. ارسال عکس: لطفا یک قطعه عکس 3.4 برای صدور کارت شرکت در همایش را به همراه فایل ثبت نام به آدرس ایمیل Soud.e.Ghalam@Gmail.com ارسال نمائید.

3. هزینه: هزینه برنامه برای وبلاگ نویسان محترم مبلغ 50.000 تومان و برای میهمانان عزیز 75.000 تومان می باشد که لطفا آنرا به دو روش زیر واریز نمائید.
الف. واریز به حساب جاری شماره 13860719/15 بانک ملت شعبه آزادی تبریز
ب. واریز از طریق دستگاه خودپرداز به شماره کارت 6104337048302069 (بانک ملت) بنام محمدعلی صدقی
توجه: لطفا شماره فیش واریزی و یا شماره ی پیگیری مبلغ واریزی را حتما در فرم ثبت نام و در فیلد قید شده درج نمایند.

پی نوشت 1: افرادی که نه کوهنویس هستند و نه همراه یک کوهنویس دیگرند و تمایل دارند در برنامه ی صعود قلم شرکت نمایند لطفا قبل از هرگونه اقدام برای تکمیل فرم ثبت نام با میزبان برنامه آقای محمد صدقی به شماره ی همراه 40 22 – 400 – 0914 تماس حاصل نمایند و در صورت موافقت میزبان فرم ثبت نام را تکمیل نمایند.
پی نوشت 2: متقاضیان شرکت در برنامه ی صعود قلم لطفا دقت نمایید که تا 24 ساعت بعد از ارسال فرم ثبت نام به ایمیل رسمی صعود قلم باید تاییدیه ایمیل خود را دریافت نمایید. در غیر اینصورت اقدام به ارسال مجدد فرم ثبت نام نمایند.
پی نوشت 3: برای ارتباط با میزبان صعود قلم آقای صدقی می توانید از طریق آدرس وبلاگ ایشان وبلاگ کوهستان سرد و یا با شماره ی همراه 40 22 – 400 – 0914 تماس حاصل نمائید.

2 نظر
  1. سمانه 10 سال قبل
    پاسخ

    سلام میثم. ممنونم از دعوتت ولی من امسال نمیتونم بیام. ایشالا بهت خوش بگذره جای منم خالی کن. متشکرم

  2. مانی 8 سال قبل
    پاسخ

    امسال هم این همایش هست؟

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید