اطلاعیه شماره 2 صعود قلم نهم 93 (سبلان) به میزبانی تبریز

توسط

با توجه با اینکه قله سبلان به ارتفاع 4811 متر می باشد و احتمالا بعضی از شرکت کنندگان به علت مشکل ارتفاع نمی توانند به آن صعود کنند! لذا جهت فراهم نمودن شرایط حضور این عزیزان در همایش صعود قلم و همچنین بر اساس تجارب سال های قبل که شاید عده ای از دوستان با خانواده تشریف بیاورند و نظر به اینکه؛ تبریز در فصل تابستان یکی از خنک ترین مناطق ایران می باشد؛ بر آن شدیم تا در کنار برنامه ی اصلی صعود قلم و همگام با آن یک تیم گردشگری نیز راه اندازی کنیم تا خانواده های محترم در زمان اعزام وبلاگ نویسان به سبلان؛ در تبریز اسکان داشته باشند و از زیبائی های شهر دیدن فرمایند.

در این زمینه اضافه می نماید که:
1. کلیه میهمانان در همایش صعود قلم شرکت داده می شوند.

2. کلیه هزینه های روز اول اعم از خوابگاه، صبحانه، نهار، شام و شرکت در همایش و حمل و نقل درون شهری به عهده میزبان می باشد و مابقی روزها میهمانان به هزینه خود تبریزگردی خواهند داشت.

3. در صورت درخواست برای میهمانان فوق به مدت 4 شب، خوابگاه رزرو می گردد که هزینه روز اول به عهده میزبان و برای روزهای بعد، برای شبی 10 هزار تومان برای هر نفر از عزیزان اخذ خواهد شد.

4. اتوبوس گردشگری شهری برای میهمانان در نظر گرفته شده است تا کارگروه گردشگری به همراه آنان در سطح شهر به گشت و گذار بپردازند.

5. در طول روزهای اقامت در تبریز؛ سلف سرویس خوابگاه پایگاه قهرمانی با قیمتهای مناسب؛ آماده ارائه خدمات به میهمانان عزیز می باشد.

6. تلاش می شود تا با هماهنگی سازمان میراث فرهنگی؛ میهمانان عزیز با حداکثر تخفیف و یا رایگان از موزه ها و آثار باستانی شهر بازدید داشته باشند.

7. پذیرش میهمانان از صبح روز سه شنبه 93/4/7 شروع می شود؛ میهمانان عزیز لطفا زمان حضور خودا را با میزبان هماهنگ نمایند.

پی نوشت: برای ارتباط با میزبان نهمین صعود قلم جناب آقای محمد صدقی می توانید از طریق پیغام گذاری در وبلاگ ایشان با عنوان کوهستان سرد و آدرس (http://koohestane-sard.blogfa.com) و یا با شماره ی همراه 40 22 – 400 – 0914 تماس حاصل نمائید.

3 نظر
 1. اصغر اسماعیلی 10 سال قبل
  پاسخ

  دوست عزیز از تبریز بخواهیم شرکت کنیم از کجا ثبت نام کنیم؟؟؟؟؟؟

  • میثم رودکی 10 سال قبل
   پاسخ

   با همین شماره ای که که متعلق به آقای صدقی است تماس بگیرید.

 2. موژان 10 سال قبل
  پاسخ

  خوش به حالتون….
  خوش بگذره…

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید