آغاز رای گیری تعیین میزبان دهمین صعود قلم

توسط

در خصوص میزبانی دهمین صعود قلم که در سال 1394 اجرا خواهد شد، به استحضار می رساند از ابتدای روز 4 تا 30 بهمن ماه سالجاری رای گیری برای تعیین میزبان سال آینده صعود قلم آغاز خواهد شد. لطفا آرا خود را در قسمت نظرات وبلاگ با توجه به توضیحات زیر درج نمایید.

یادآوری های مهم:
همنوردان گرانقدر؛ در حین نظرسنجی با مواردی مواجه شدیم که قبلا به دلیل بدیهی بودنش اشاره ای به آنها نشده بود. اما لازم است در این خصوص تذکراتی به رای دهندگان و شرکت کنندگان محترم داده شود. جهت برگزاری یک نظرسنجی سالم و عادلانه خواهشمند است به نکات زیر توجه فرمائید.

1. صعود قلم، صعود وبلاگ نویسانی است که در حوزه کوه و کوهنوردی فعالیت می کنند. در واقع صعود کوه نویسان است. شرکت در نظرسنجی این برنامه در حال حاضر شامل دوستان کوهنوردی که دارای وبلاگ شخصی با موضوعاتی به غیر از کوهنوردی هستند، نمی باشد.

نکته: این گروه از وبلاگ نویسان با موافقت سرپرست برنامه دهمین صعود قلم و با بررسی امکانات آن می توانند به عنوان میهمان در برنامه شرکت کنند. بر عکس، افرادی که کوهنورد نیستند اما در حوزه کوهنوردی فعالیت می کنند و وبلاگشان در رابطه با کوهنوردی است می توانند در نظر سنجی شرکت کنند.

2. آن دسته از وبلاگ هایی که 6 ماه از تاریخ ایجاد آنها نمی گذرد در حال حاضر نمی توانند در نظرسنجی شرکت کنند. اما شرکت در نظرسنجی های سال های آینده بلامانع است.

3. در رابطه با وبلاگ های گروه ها و باشگاه های کوهنوردی که نماینده فعالیت های گروه خود در حوزه کوه هستند، تنها مدیر و نویسنده وبلاگ (یا نماینده ایشان) حق شرکت در نظرسنجی و حق شرکت در برنامه را دارد.

4. آن دسته از افرادی که بیش از یک وبلاگ دارند فقط یک حق رای دارند. رای دادن به تعداد وبلاگ های دیگر باطل است.

5. همه شرکت کنندگان باید با نام حقیقی خود و آدرس کامل وبلاگ خود رای دهند. عدم تطابق اسم فرد با نویسنده وبلاگ (اگر مستعار نباشد) باعث ابطال آن رای خواهد شد.

6. رای هایی که بدون آدرس وبلاگ ارسال شده اند در نظرسنجی شرکت داده نخواهد شد حتی اگر نویسنده آن مشخص باشد.

7. دوستان توجه داشته باشند که بعد از به ثبت رساندن رای خود در قسمت نظرات وبلاگ صعود قلم، باید آن را به صورت عمومی در وبلاگ خود منتشر نمایند. تا رای به تائید نهایی برسد.

شکل کلی ارسال رای:
1. نام وبلاگ به همراه نام و نام خانوادگی نویسنده وبلاگ
2. آدرس وبلاگ
3. رای

توجه:
– آرای تکراری فقط یکبار محباسبه خواهد شد.
– از ثبت رای به صورت “خصوصی” خودداری کنید.
– پس از اتمام مهلت نظرسنجی، نتایج آن به صورت جدولی به همراه نام وبلاگ نویسانی که نظر داده اند و آرای آنها به ترتیب اولویت به نمایش گذاشته می شود.
– لطفا نظرات خود را به صورت کامنت عمومی با نام و آدرس کامل وبلاگ (کوهنوردی) و ایمیل خود ارسال نمایید. نظراتی که فاقد آدرس وبلاگ باشد در نظرسنجی شرکت داده نخواهد شد.

پیشنهادات میزبانی:
اطلاعیه شماره 3: پیشنهاد میزبانی دهمین صعود قلم (قله برف کرمو – شهر سی سخت)
اطلاعیه شماره 2: پیشنهاد میزبانی دهمین صعود قلم (کویر همت آباد- شهر زیرکوه)

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید