پیشنهاد میزبانی دهمین صعود قلم دهم در قله برف کرمو

توسط

بعد از اطلاعیه فراخوان میزبانی صعود قلم دهم در سال 94 که در وبلاگ صعود قلم منتشر شد، یک پیشنهاد میزبانی دریافت گردید که در ادامه معرفی می شود:

1. پیشنهاد: قله “برف کرمو” با ارتفاع بالای 4000 متر. مناسب برنامه یک و نیم روزه.

2. نام افراد و مسئولین اجرایی: صدیقه جلالی (وبلاگ هیئت کوهنوردی گچساران)

3. تاریخ دقیق پیشنهادی میزبان: روزهای 10-12 اردیبهشت رو پیشنهاد میدم خدمت تون که بخاطر نیمه شعبان و تعطیلات نیاز کمتری به مرخصی دوستان هست.

4. زمان بندی اجرای برنامه در صورت امکان: پذیرش افراد روز پنجشنبه 10 اردیبهشت 1394 از صبح تا ساعت 14 در شهر سی سخت، ساعت 14 حرکت بسمت منطقه چادرزنی و برقراری کمپ، شب مانی در منطقه کوه گل، صبح زود حرکت به سمت قله و صعود و برگشت به منطقه کوه گل، روز شنبه تعطیل رسمی خواهد بود که فرصتی برای بازدید از منطقه زیبای سی سخت و روستاهای هدف گردشگری و خرید سوغات خواهد بود.

5. شرایط امکان اسکان افراد شرکت کننده: برای افرادی که زودتر از پنجشنبه خواهند رسید و یا قصر اقامت در شب شنبه را دارند می توان با هماهنگی در شهر سی سخت محل اسکان با شرایط خوابگاهی تهیه نمود. اقامت شب پنجشنبه و جمعه در چادر و کمپینگ در منطقه کوه گل خواهد بود.

6. شرایط پذیرایی و تغذیه ی شرکت کنندگان در برنامه: تغذیه شرت کنندگان به عهده خود شرکت کننده ها خواهد بود ولی یک وعده غذای گرم در روز شنبه ناهار میهمانِ میزبان خواهند بود.

7. وسیله ایاب و ذهاب: باتوجه به امکانات کم شهر سی سخت در حمل و نقل عمومی و دشوار بودن هماهنگی با سازمان حمل و نقل یاسوج، پیشنهاد می کنم دوستان ماشین شخصی داشته باشند. یا با هماهنگی با دیگر دوستان در منطقه حاضر شوند.

آدرس وبلاگ پیشنهاد میزبانی: وبلاگ هیئت کوهنوردی گچساران

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید