خانم‌ها و آدم‌های میانسال این سایت را نبینند!

توسط

تا چشم به هم بزنید، روزها و ماه‌ها و سال‌های عمر می‌گذرد. اتفاقا همین مسابقات فوتبال و خاطراتی که از آن در ذهن داریم، با بی‌رحمی نشان می‌دهند که برخی از ما چقدر در حال فاصله گرفتن از جوانی هستیم.

شمایی که مثل من جام جهانی 1986 را هم تا حدی به یاد می‌آورید، جام 1994 آمریکا که در آن برای نخستین بار مسابقات از تلویزیون ایران به صورت زنده پخش شدند، با جزئیات به یاد دارید، باید بدانید که دیگر سن و سالی از شما گذشته است. اگر وقتی خداد عزیزی به استرالیا گل زد، در دانشگاه بودید، باید بدانید که کسانی که در همان ایام به دنیا آمده‌اند، حالا 16 ساله هستند! باور کردنش سخت است، نه؟!

می‌گویند که جوانی ربطی به عدد و رقم و سن ندارد، اما سایت You’re getting old با جسارت و قاطعیت زیاد، همین اعداد و ارقام به رخ شما می‌کشد. کافی است وارد این سایت شوید و تاریخ تولد خود را وارد کنید، سایت کلی اطلاعات جالب به شما می‌دهد. مثلا می‌گوید که تا حالا تقریبا چند بار قلبتان تپیده است، چند بار نفس کشیده‌اید، ماه در دوران زندگی‌تان چند بار دور زمین چرخیده است. جمعیت زمین موقع تولد شما چقدر بود و حالا چقدر است. در دوره شیرخوارگی و نوجوانی و جوانی‌تان در دنیا چه اتفاقات مهمی رخ داده‌اند.

خلاصه اینکه این سایت، هم سایت جالب و هم سایت افسرده‌کننده‌ای است!

منبع: یک پزشک

6 نظر
 1. سجّاد امیری 10 سال قبل
  پاسخ

  جالب بود… ممنون میثم جان.

 2. خوش بخت 10 سال قبل
  پاسخ

  جالبه ولی اگر زبانمون قوی تر بود فکر میکنم بیشتر برامون جالب می شد و البته شاید هم افسرده تر! ممنون از مطالب جالب که می گذارید … موفق باشید

 3. باران 10 سال قبل
  پاسخ

  اما من عاشق خاطراتم پس حتما میرم

 4. موژان 10 سال قبل
  پاسخ

  من که به اعداد و ارقام کاری ندارم. روحم با اشتیاق بسیار زنده ست، قلبم می تپد، پس زندگی می کنم و از ثانیه های آن بهرمند می شوم… البته به سایت هم سر می زنم

 5. مرجان 10 سال قبل
  پاسخ

  من میانسال هستم و خوندم…ممنون جالب بود …کمی هم افسرده کننده …متاسفانه گذر زمان انکارپذیر نیست

 6. هومه 10 سال قبل
  پاسخ

  جالب بود. بخصوص تعداد شمعهایی که فوت کردیم

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید