صعود شیرین تیم فوتبال سیاه‌جامگان ابومسلم به لیگ برتر

توسط

تیم فوتبال سیاه جامگان مشهد با تساوی خانگی جواز صعود به لیگ برتر فوتبال را به دست آورد. هفته بیست و دوم و پایانی لیگ دسته یک فوتبال (جام آزادگان) با برگزاری بازی های گروه «ب» به پایان رسید و در نهایت سیاه جامگان با تساوی مقابل داماش جواز صعود مستقیم به لیگ برتر را کسب کرد.

در یکی از حساس‌ترین بازی‌ها سیاه جامگان مشهد در خانه خود برابر داماش گیلان رده ششمی به تساوی یک بر یک رسید و با 39 امتیاز به طور مستقیم به لیگ برتر صعود کرد. در دیگر بازی سرنوشت ساز گروه، پاس همدان در خانه مقابل حریف رده هشتمی خود، فولاد یزد با نتیجه یک بر یک متوقف شد و با توجه به یک امتیازی که مس رفسنجان از دیدار خود به دست آورد فرصت صعود به لیگ برتر را از دست داد.

در دیگر گروه نیز فولاد نوین اهواز هفته گذشته صعود خود را به لیگ برتر مسجل کرده بود.

صعود شیرین تیم فوتبال سیاه‌جامگان ابومسلم به لیگ برتر بدون حادثه نبود. یکی از هوادارن این تیم به نام مرحوم صادق اکبرنیا، روز بازی حساس تیمش در ورزشگاه ثامن حضور یافته بود، وی بر اثر هیجانات وارده در این دیدار حساس دچار حمله قلبی شد و یک روز بعد در اثر سکته قلبی گذشت.

حسین واقعی مسئول کمیته اجرایی و مسابقات هیات فوتبال خراسان رضوی با تایید این خبر گفت: مرحوم اکبرنیا که 60 سال سن داشت، از هواداران پر و پاقرص ابومسلم بوده است.

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید