ایمیلی متفاوت تر از دوستان داشته باشید

توسط

اکثریت کاربران ایرانی اینترنت از جمله من و به احتمال زیاد شما از سرویس های ایمیل رایگان استفاده می کنیم. چیزی که همیشه جنبه تلخ قضیه بوده، این است که مجبوریم یک پسوند خاص را برای ایمیل مان تحمل کنیم، مهم نیست gmail.com باشد یا live.com یا yahoo و ymail، مهم این است که ما حق انتخاب چندانی نداریم و بین تعدادی پسوند خاص که تعدادشان از انگشتان دست فراتر نمی رود گیر افتاده ایم.
اما تعجب نمی کنید اگر به شما بگویم که ما مجبور نیستیم بین همین تعداد اندک محدود باشیم؟ تعجب نمی کنید اگر بگویم می توانیم 100 ها انتخاب داشته باشیم؟

بله، یک سرویس رایگان ایمیل است که در میان کاربران ایرانی چندان شناخته شده نیست. این سرویس که mail.com نام دارد، در دو حالت رایگان و غیر رایگان در دسترس است.
البته به شکل رایگان هم خدمات قابل قبول و خوبی دارد. متمایزترین ویژگی mail.com این است که تعداد بسیاری پسوند قابل ثبت دارد و شما می توانید از میان صدها پسوند مختلف انتخاب کنید.

از جمله پسوندهای قابل ثبت در mail.com می توان به mail.com ، email.com ، post.com و پسوندهای موقعیت جغرافیایی مثل asia.com و usa.com یا پسوندهای مرتبط با شغل و حرفه مثل engineer.com و doctor.com اشاره کرد. مطمن باشید تعداد و تنوع این پسوندها آنقدر زیاد است که شما را حسابی ذوق زده بکند.
لازم به ذکر است که mail.com از سرویس McAfee برای حفاظت از شما و مقابله با ویروس ها و تروجان های همراه ایمیل ها استفاده می کند.

شاید کیفیت خدمات mail.com به پای غول های همچون gmail و yahoo mail نرسد، اما قطعا امتحان کردن آن خالی از لطف نیست. من از این سایت پول نگرفته ام که تبلیغش کنم ولی، توصیه می کنم حتما mail.com را امتحان کنید.

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید