انتشار ویژه نامه نوروزی ماهنامه فرهنگی سویدا

توسط

شماره پیاپی دوم و سوم “ماهنامه فرهنگی سویدا” (ویژه نامه نوروز 1392) در 24 صفحه تمام رنگی با مطالب خواندنی ماندگار و تصاویری زیبا منتشر شد. از جمله مطالب جذاب این شماره می توان به نوروز و آئین و آداب آن در کشورها و مناطق مختلف، معرفی جاذبه ها و میراث فرهنگی و باستانی شهرهایی مثل کلات، درگز، چناران بردسکن و… مطالبی بسیار مفید در رابطه با شعر و ادب کردی خراسان و فرهنگ عامه، زندگی نامه یلدا عباسی، فردوسی، نیشابور و ده ها مطلب ارزنده دیگر اشاره نمود.

در این شماره گزارشی از صعود سراسری کوهنوردان خراسان رضوی به قله بزه خواف با عنوان “از کوهنوردی تا کوه خوانی” به قلم بنده چاپ شده است. برای مشاهده گزارش خودم از این سفر دو روزه که قبلا در وبلاگم منتشر شده است به آدرس زیر مراجعه کنید:

http://www.meisamroudaki.ir/bazeh-peak.html
http://www.meisamroudaki.ir/archaeological-sites-in-khaf.html

برای دریافت این شماره ماهنامه فرهنگی سویدا می توانید به نمایندگی رسمی در مشهد و یا نمایندگی فروش در ساسر شهرستان های استان و هم چنین مراکز پخش روزنامه خراسان در شهرستان خود مراجعه بفرمائید.

آدرس وب سایت ماهنامه: www.sowa.ir

1 نظر
  1. زینب آزمون 5 سال قبل
    پاسخ

    سلام در شماره 2 و 3 نشریه سویدا مطلبی درباره نشریات و روزنامه های دوره قاجار از جمله روزنامه چمن درج گردیده بود آیا امکان دارد مقاله فوق را مطالعه نمایم دسترسی به نشریه سویدا ندارم. و این موضوع بخشی از تحقیق من است. متشکرم … آزمون

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید