چند دلیل برای شروع وبلاگ نویسی

توسط

میلیون ها وبلاگ بر روی اینترنت وجود دارد، که خیلی از آن ها بی فایده است. تا حالا به این فکر کردید که وبلاگ برای چی مفید است؟ اصلا چرا وبلاگ؟ و آیا می شود از وبلاگ کسب درآمدی کنیم؟

باید گفت وبلاگ نویسی هم مانند وجود اینترنت برای هر شخصی ارزشمند است. شاید با خواندن چند دلیلی که در ادامه آمده است شما هم شروع به ساختن یک وبلاگ برای خودتان بکنید!

چیزهای جدید یاد خواهید گرفت

یادگیری یک فرآیند مستمر است. همانطور که شما در وبلاگ نویسی رشد می کنید، یادگیری هم روندی مشابه دارد. شما چیزهای مختلف در مورد زمینه هایی که دوست دارید یاد می گیرید و سپس اطلاعات خود را با دیگران بر روی وبلاگ تان تقسیم می کنید و این تمایل تقسیم کردن اطلاعات با دیگران توسط پست های وبلاگ تان باعث می شود که شما یک رونده مستمر تحقیق و یادگیری را دنبال کنید.

در نهایت خودتان را خواهید دید که روزانه در وب سایت ها جستجو می کنید، کتاب و مقاله می خوانید برای پیدا کردن مطالب جدید که می خواهید با خوانندگان خود به اشتراک بگذارید و در طول زمان، کنجکاوی یادگیری شما که کم بود تبدیل به منبعی از اطلاعات می شود. به وسیله ی وبلاگ نویسی، شما تعداد زیادی از چیزهای مختلف را که مورد علاقه تان است را یاد می گیرید و فراموش نکنید که به دست آوردن استعدادهای جدید با ارزش است.

خلاق می شوید

تلاش و سخت کار کردن برای نوشتن و انتشار مقاله ها در وبلاگ تان نه تنها یک مهارت تمرینی برای ذهن، استدلال و ارتباط شما است، بلکه موتور خلاقیت شما را هم روشن می کند. شما را به سمت تصور کردن چیزهای زیبا سوق می دهد و باعث می شود که بخواهید فرصتی در زمینه خلاقیت به دست بیاورید.

ایده ها و تفکرهای جدید شروع به روشن شدن در ذهن تان می شود. تمایل متمادی به انتشار موضوع های جذاب و جدید برای خوانندگان تان شما را تبدیل یه یک آدم هوشیار، کاردان و خلاق می کند.

پول در می آورید

صدها یا هزاران نفر وبلاگ نویس وجود دارند که از وبلاگ شان پول خوبی بدست می آورند. اگر وبلاگی دارید که تعداد زیادی خواننده دارد می توانید از این فرصت برای به دست آوردن پول استفاده کنید. شما می توانید با انتشار تبلیغات یا معرفی محصولاتی که ممکن است برای خوانندگانتان جالب باشد به کسب درآمد بپردازید.

بعضی وقت ها، به شما پیشنهاد نوشتن مقاله یا ویراستاری یا مانند این را می دهند و وبلاگ نویسی می تواند یک منبع خوب برای کسب درآمد باشد و چقدر عالی می شود وقتی برای کاری که دوست دارید پول دریافت کنید.

منبع: گردالی

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید