اطلاعیه ستاد برگزاری صعود سراسری استان به قله فلسکه

توسط

قله فلسکه یکی از قله های زیبای رشته کوه بینالود می باشد که با شکوه و هیبت عجیبی بر شهر طرقبه و روستاهای اطراف سایه افکنده است. این قله که در انتهای دره جاغرق واقع شده و یکی از مسیرهای زیبا برای صعود کوهنوردان می باشد. قله فلسکه به ارتفاع 3050 متر در جنوب غربی شهر مشهد قرار گرفته است. صعود امسال هیئت کوهنوردی خراسان رضوی برای صعود به کوه فلسکه برنامه ریزی شده است و در روزهای 17 و 18 بهمن ماه به میزبانی هیئت کوهنوردی شهرستان طرقبه و شاندیز برگزار خواهد شد.

بدینوسیله به اطلاع کوهنوردان شهرستان مشهد متقاضی شرکت در صعود قله فلسکه بمناسبت گرامیداشت دهه مبارکه فجر می رساند،‌ مهلت ارسال مدارک و تکمیل فرم پذیرش کوهنوردان شهرستان مشهد تا روز سه شنبه مورخه 92/11/15 از ساعت 16 لغایت 20 می باشد.

محل پذیرش و دریافت مدارک: دفتر هیئت استان – خیابان آبکوه 3 – مجموعه ورزشی تختی

دانلود فرم پذیرش صعود سراسری قله فلسکه

ستاد برگزاری صعود سراسری سال 92 کوهنوردان خراسان رضوی (قله فلسکه) طی اطلاعیه ای به منظور هرچه بهتر برگزار شدن صعود مذبور و ایجاد هماهنگی های بیشتر موارد ذیل را به اطلاع شرکت کنندگان می رساند. ضروری است سرپرستان تیم ها و باشگاه های شرکت کننده نسبت به  این موارد دقت نظر بیشتری را لحاظ نمایند.

1. با توجه به شرائط زمستانی منطقه کلیه شرکت کنندگان بایستی دارای چادر مناسب، کیسه خواب مناسب و سایر البسه و تجهیزات زمستانی لازم باشند.

2. با توجه به انتقال کوه نوردان به منطقه در حداقل زمان ممکن لذا پذیرش راس ساعت 8 صبح روز پنجشنبه 17 بهمن ماه (برای شهرستانی ها) شروع و حداکثر تا ساعت 9:30 ادامه خواهد داشت بدیهی است پس از ساعت مذبور امکان پذیرش وجود نخواهد داشت.

3. شایسته است سرپرستان تیم ها در رابطه با تکمیل بودن مدارک مورد نیاز  پذیرش دقت لازم را معمول نمایند.

4. حضور کلیه شرکت کنندگان راس ساعت 9:30 در سالن افتتاحیه الزامی است.

5. لازم به ذکر است سرپرستان و مسئولین مسیرها در زمان پذیرش جهت هماهنگی و اجرای بهتر برنامه لوازم و تجهیزات شرکت کنندگان را بازدید خواهند کرد.

نشانی محل پذیرش و افتتاحیه: مشهد – جاده شاندیز – دهنو – روبروی مدرس 11 – انتهای فرمانیه – باغ سرا و تالار آندریا
زمان پذیرش: ساعت 8 الی 10 روز پنجشنبه 92/11/17

منبع: سایت هیئت خراسان رضوی

گفتنی است که هیئت کوهنوردی شهرستان طرقبه و شاندیز در سال 90 نیز صعود سراسری کوهنوردان استان را به قله شیرباد برگزار و میزبانی کرد. گزارش این صعود را می توانید با کلیک بر روی عبارت “صعود سراسری استان به قله شیرباد” ملاحظه بفرمائید.

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید