فیدیبو، مطالعه آزاد برای همه، همه وقت، همه جا

توسط

فیدیبو اولین سامانه تولید و توزیع کتاب الکترونیک در خاورمیانه است که مبتنی بر استانداردهای جهانی صنعت نشر و با رعایت کامل قانون جهانی کپی رایت طراحی و اجرا شده است.

این وب سایت در بخش درباره ما وب سایت خود نوشته است: ما به دنبال آن هستیم که ضمن فراهم آوردن دسترسی سریع و آسان به بهترین کتابها و مجلات جهان، دایره مخاطبان محتوای وزین تولیدی در خاورمیانه را نیز گسترش دهیم و امید داریم با بهره گیری از پشتیبانی فنی و تجاری معتبرترین شرکت های نشر الکترونیک در اروپا، طی 3 مرحله تعریف شده در برنامه توسعه، موفق به تحقق این اهداف شویم.

فیدیبو در سال 2011 با شعار “مطالعه آزاد برای همه، همه وقت، همه جا” به عنوان یک پروژه چند ملیتی توسط مهدی فیروزان بنیان گذارده شد و بعد از پشت سر گذاشتن چالش های موجود بر سر راه زبان های عربی و فارسی برای ورود به صنعت نشر الکترونیک، فاز اول آن در دسامبر سال 2013 راه اندازی شد.

در اپلیکیشن فیدیبو می توانید کتاب بخوانید

اپلیکیشن فیدیبو برای مطالعه ی قانونی کتاب الکترونیک بر روی موبایل، تبلت و رایانه شخصی طراحی شده است. می توانید بدون ثبت نام و پرداخت هیچ گونه هزینه ای از سایت و اپلیکیشن فیدیبو استفاده و کتاب های رایگان و نسخه های نمونه را مطالعه کنید؛ اما خرید فقط برای کاربرانی میسر است که که در سایت یا اپلیکیشن فیدیبو ثبت نام کرده اند و برای خود حساب کاربری ثبت کرده اند.

شما در سایت فیدیبو و بدون اپلیکیشن نمی توانید به نسخه کامل کتاب دسترسی داشته باشید و تنها قادر به مشاهده فروشگاه و خرید و ارسال نظر هستید؛ البته به تازگی مشاهده نسخه نمونه کتاب هم میسر شده است، برای دانلود کامل کتاب و مطالعه باید اپلیکیشن فیدیبو را بر روی دستگاه هوشمند خود نصب کنید.

بیش از 9000 کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

فیدیبو ارسال فایل ندارد

فیدیبو کاملا به قوانین نشر و حق کپی رایت پایبند است و در نتیجه برای حفظ حقوق ناشران و مؤلفان و امانتداری امکان دریافت فایل کتاب، پرینت گرفتن، کپی کردن، ذخیره تصاویر، به اشتراک گذاری و استفاده از کتاب در دستگاه هایی چون کیندل وجود ندارد و تنها کتاب ها در اپلیکشن فیدیبو در اندروید، iOS، ویندوز قابل مشاهده هستند.

تنها سه دستگاه همزمان

شما همزمان با سه دستگاه می توانید وارد حساب کاربری خود شوید و از کتابخانه خود استفاده کنید. در صورتی که خواهان عوض کردن دستگاه خود باشید باید به سایت بروید و بعد از ورود به بخش حساب کاربری؛ وارد قسمت گجت ها شوید و دستگاهی را که دیگر نیاز ندارید حذف کنید.

کتاب ها همیشه برای شماست

وقتی با حساب کاربری خود کتابی را خریداری می کنید، آن عنوان برای همیشه در کتابخانه شخصی شما باقی می ماند و به هیچ وجه از آرشیو شخصی پاک نمی شود، مگر اینکه خودتان از درون اپلیکیشن کتاب را به طور کامل پاک کنید که البته در این حالت هم در صورت مراجعه به سایت و ورود به به کتابخانه من، بخش سطل بازیافت می توانید کتاب را بازگردانید.

اپلیکیشن فیدیبو برای مطالعه ی قانونی کتاب الکترونیک بر روی موبایل، تبلت و رایانه شخصی طراحی شده است.

حفظ حریم شخصی؛ اولویت فیدیبو

حفظ حریم شخصی کاربران برای فیدیبو محترم است و از اطلاعات شخصی تنها برای اطلاع رسانی (نظیر ارسال خبرنامه) و ارائه خدمات بهتر استفاده می شود، بنابراین تمام اطلاعاتی که در زمان ثبت نام، تکمیل پروفایل و استفاده از اپلیکیشن در اختیار ما قرار می گیرد، نزد فیدیبو محفوظ خواهد بود و به هیچ عنوان در اختیار شرکت ها و مؤسسات دیگر قرار نخواهد گرفت.

فیدیبو در آستانه شب یلدا اقدام به برگزاری روز خرید اینترنتی ایران در یلدای شگفت انگیز امسال کرده است. این اقدام همزمان با سایتهای دیگر فروش کالا همانند دیجی کالا، دیجی استایل، تخفیفان و ریحون صورت گرفته است.

چرا فیدیبو؟

  • خرید کتاب با بیش از 50 درصد تخفیف.
  • در محتویات کتاب جستجو کنید.
  • نوع و اندازه فونت کتاب را تغییر دهید.
  • پس زمینه کتاب را برای مطالعه در شب یا نور کم تنظیم کنید.
  • کنار صفحه ها یادداشت بگذارید و بخش های مهم را هایلایت کنید.

فیدیبو تنها مختص به نشر ایران نیست

فیدیبو به دنبال آن است که ضمن فراهم آوردن دسترسی سریع و آسان به بهترین کتاب ها و مجلات جهان، دایره محتوای وزین تولیدی به زبان های غیر فارسی را هم گسترش دهد.

فیدیبو، با افتتاح دفاتر پشتیبانی و فنی در کشورهای اسپانیا (مورسیا)، لبنان (بیروت) و ایران (تهران) امیدوار است در کوتاه ترین زمان ممکن شعار اولیه خود که همانا “مطالعه آزاد برای همه، همه وقت، همه جا” است را تحقق بخشد.

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید