بازی تاج و تخت به یاری گردشگری آندلس می رود

توسط
به لطف سریال محبوب بازی تاج و تخت اکنون آندلس به مقصدی جذاب برای گردشگران تبدیل شده است. تعداد گردشگرانی که در سه ماه اول سال 2015 از آندلس، جنوبی ترین نقطه اسپانیا، دیدن کردند به 4.27 میلیون نفر رسید که افزایشی 6.9 درصدی در مقایسه با سه ماه مشابه سال گذشته را نشان می دهد.

به لطف سریال محبوب بازی تاج و تخت (Game of Throne) اکنون آندلس به مقصدی جذاب برای گردشگران تبدیل شده است. علاوه بر افزایش شمار گردشگران، میانگین مخارج روزانه آنها در آندلس نیز در مقایسه با سه ماهه مشابه سال قبل، 3.9 درصد رشد داشته و به 63.33 یورو رسیده است. در همین مدت گردشگران میزان رضایت از سفر خود را 7.9 از 10 عنوان کرده اند.

بر اساس مطالعات موسسه اسکای اسکنر (Skyscanner)، تعداد جستجو برای نام شهر سویل (Seville) پس از پخش اولین قسمت از فصل پنجم سریال که در آن کاخ Alcázar سویل در قلمرو پادشاهی ساختگی درون (Drone) نشان داده می شود، 107 درصد افزایش داشته است.

عمده رشد میزان جستجوها برای سفر به سویل به ترتیب از ایتالیا و پرتغال و سپس کشورهای انگلستان، هلند و آلمان بوده است. سریال بازی تاج و تخت همچنین منجر به افزایش سفر گردشگران از نقاط مختلف اسپانیا به سویل شده است.

منبع: دنیای سفر

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید