معرفی افزونه KeyWords ToolTip Generator وردپرس

توسط

استفاده از کلمات کلیدی و یا عبارات کلیدی در بحث سئو جایگاه ویژه ای دارد و بسیار حائز اهمیت است. برای این کار افزونه KeyWords ToolTip Generator پیشنهاد می کنم.

در وردپرس با نصب برخی افزونه ها می توانید برای مطالب و نوشته های خود کلمات کلیدی ایجاد کنید که در موتور جستجو شناسایی شوند. مسلما کلمات کلیدی که استفاده می کنید باید در متن نوشته ما نیز استفاده شده باشند.

با استفاده از افزونه KeyWords ToolTip Generator می توانید در هر جایی از متن هر کلمه ای که برای شما به عنوان کلمه کلیدی محتوای تان محسوب می شود را رنگی (هایلایت) کرده و با نگه داشتن اشاره گر ماوس توضیحاتی پیرامون آن برای فهم ساده تر و بهتر کاربر درج کنید.

افزونه را نصب و فعال کنید. پس از نصب، افزونه با عنوان My KeyWords در منوی مدیریتی وردپرس ظاهر خواهد شد. این افزونه دارای سه آیتم مشخص شده است که در ادامه با هم بررسی می کنیم.

تنظیمات

در بخش تنظیمات گزینه هایی وجود دارند. گزینه اول مربوط به شمایل و استایل مکعبی می شود که قرار است زمانی که کاربر بر روی کلمه کلیدی می ایستد نمایش داده شود، همچنین نوع و شکل کلمه کلیدی داخل آن را می توانید تنظیم کنید.

گزینه بعدی با عنوان Setting است که در آن تنظیماتی از جمله مشخص کردن محل نمایش کلمات کلیدی انجام می شود.

گزینه آخر به واژه نامه ها مربوط می شود. که حد و حدود و تعداد آنها را معین می نماید.

نوشته های حذف شده

بخش بعدی با عنوان Excluded post که مربوط به نوشته های حذف شده شما است. یعنی اگر تمایل دارید پستی در این داستان قرار نداشته باشد در بخش نوشته ها آن را علامت بزنید و جزء Excluded post قرار دهید.

تولید کلمات کلیدی

از زیر منوی My KeyWords گزینه Add new one را انتخاب نمایید. با اینکار یک کلمه کلیدی را انتخاب کنید که هرگاه در هر نوشته ای کلمه کلیدی مورد نظر به کار رود، توضیحاتی که در اینجا قید کردیم به صورت باکسی به کاربر نمایش داده می شود.

از این افزونه می توانید برای اصطلاحات مهمی که می خواهید جداگانه و به اصطلاح پاورقی توضیح بیشتری دهید استفاده کنید.

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید