رضا زارعی: پناهگاه جدید در ارتفاعات ساخته نمی شود

توسط

رئیس فدراسیون کوهنوردی کشور گفت: به هیچ عنوان دنبال ساخت پناهگاه جدید در ارتفاعات کشور نیستیم. ولی باید در زمینه حفظ و نگهداری پناهگاه های کوهنوردی در سطح استان های کشور کمک کنیم و این پناهگاه ها را تخریب نکنیم.

رضا زارعی که روز چهارشنبه در مجمع سالانه هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان همدان شرکت کرده بود، ادامه داد: پناهگاه های خوبی در ارتفاعات استان ها داریم که به همت کوهنوردان و دوست داران کوهنوردی احداث شده و انتظار می رود در حفظ آن ها کوشا باشید.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه کوهنوردان و سنگ نوردان باید اختلافات گذشته را فراموش کنند، بیان کرد: اینکه گفته می شود هیات و فدراسیون به سنگ نوردی یا کوهنوردی توجه بیشتری دارد کذب محض است و در واقع به هر دو بخش نگاه ویژه ای داریم.

زارعی به میزبانی ایران در مسابقات آسیایی سال آینده اشاره کرد و افزود: در جریان برگزاری مجمع اتحادیه جهانی سنگ نوردی در شهر بادن سوئیس، ایران در فرآیند انتخابات به عنوان میزبان اجلاس جهانی سنگ نوردی سال 2016 و میزبان مسابقات آسیایی نوجوانان و جوانان برگزیده شد که این یک فرصت مناسب برای معرفی سنگ نوردان جوان به ورزش کشور است.

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید