انتشار کتاب آسیب شناسی کوهنوردی

توسط

حادثه تلخ سقوط بهمن در 15 بهمن ماه 1388 در محور شمشک به دیزین به رغم گذشت بیش از 4 سال همچنان موضوع تحلیل های حوادث در کوهنوردی کشورمان است و این بار در جدیدترین نقد و تحلیل، علی معصومی دبیر هیئت شمیران در کتابی با عنوان آسیب شناسی کوهنوردی ایرانی اقدام به بررسی این حادثه نموده است.

گذشته از موضوع کتاب شکل بررسی حادثه در نوع خود جالب و قابل تقدیر است. نویسنده با انجام گفتگو با برخی عوامل درگیر در ماجرا و تعدادی کارشناس حوادث کوهستان اقدام به ایجاد پازلی از پرسش ها و البته پیوند اجزاء این پازل به یکدیگر نموده و در نهایت نتیجه گیری این آسیب شناسی را بر عهده خواننده نهاده است. نتیجه گیری جالبی که پاسخ بسیاری از حوادث کوهنوردی کشورمان را در دل خود دارد.

کتاب آسیب شناسی کوهنوردی ایرانی در 2000 جلد توسط “انتشارات ایران سنجش” و با قیمت 17000 تومان به چاپ رسیده است. جهت تهیه این کتاب می توانید از طریق تلفن تماس این انتشارات 22853805 اقدام نمائید.

پی نوشت: تنها با گذشت چند روز از انتشار کتاب بازخوردهای سخنان درج شده در آن گویای ناگفته هایی است از پنهان کاری های این داستان تلخ که می تواند پرده از برخی تقصیرات بر دارد!

منبع: کوه قاف

1 نظر
 1. وحدانی 10 سال قبل
  پاسخ

  با سلام و درود بر شما دوست و هم میهنم
  حسن نظر و حضور ارزشمندتان مایه فخرمان گردید.
  پیشنهاد سخاوتمندانه و قابل توجه جنابعالی را به کمیته فنی منعکس تا در فرصتی مناسب حتمن ایجاد مزاحمت نماییم.
  ضمنن این باشگاه با توجه به نِّرم فعالیت های خود مشتاقانه پذیرای حضور شما خواهد بود.
  سبز و مانا باشید

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید