پونیشا، بازار کار آنلاین

توسط

پونیشا سایت برون سپاری پروژه ها است. هزاران فریلنسر در پونیشا آماده کار برای شما هستند. فقط پروژه ای که می‌ خواهید انجام شود را بصورت آنلاین ثبت کنید تا یکی از فریلنسرهای پونیشا آن را با حداقل هزینه برای شما انجام دهد.

پونیشا یک بازار کار آنلاین است و به تازگی تولد 5 سالگی خود را جشن گرفته است. این سایت هم اکنون دارای 105.668 کاربر و 36.942 پروژه انجام شده و در دست اجرا است.

چرا بهتر است از پونیشا استفاده کنیم؟

دلیل های بسیاری برای استفاده از پونیشا وجود دارد. پونیشا باعث رشد سریع شرکت و سود شما می شود. شما می توانید کار با کیفیت را با حداقل هزینه در حداقل زمان دریافت کنید و فقط زمانی پرداخت را انجام می دهید که از نتیجه کار 100 درصد رضایت داشته باشید. کار با پونیشا سریع و ساده است و تیم پشتیبانی در هر زمان که نیاز باشد آماده پاسخ به سئوالات شما خواهد بود.

چه کسانی از پونیشا استفاده می کنند؟

اگر شما شغل آزاد دارید، یک استارتاپ هستید، یک شرکت کوچک یا متوسط دارید و یا حتی یک شرکت شناخته شده بزرگ هستید، پونیشا می تواند در پائین آوردن هزینه ها به شما کمک کند.

چطور ثبت نام کنم؟

ثبت نام در پونیشا بسیار ساده است، پس از پر کردن فرم کوتاه ثبت نام یک ایمیل برای شما ارسال می شود. روی لینک تائید داخل ایمیل کلیک کنید تا ثبت نام شما تکمیل شود. شما با یک حساب کاربری می توانید به عنوان کارآفرین و فریلنسر فعالیت کنید.

چقدر هزینه خواهد داشت؟

قیمت استفاده از خدمات، هزینه ها و کمیسیون ها برای کارآفرین و فریلنسر بصورت کامل در صفحه تعرفه ها توضیح داده شده است.

چطور یک فریلنسر استخدام کنم؟

پس از ایجاد پروژه، پونیشا فریلنسرهایی را که مهارت انجام پروژه شما را دارند از طریق اطلاعیه و ایمیل آگاه می کند و پروژه شما در لیست پروژه های باز در سایت قرار خواهد گرفت. فریلنسرهایی که به پروژه شما علاقه مند هستند، پیشنهاد خود را برای انجام پروژه شما ثبت می کنند. به دقت پیشنهادها را بررسی کنید و با فریلنسرها در ارتباط باشید. پروفایل و نمونه کارهای آنها را مشاهده کنید تا بهترین فرد را برای انجام پروژه خود انتخاب کنید. هر پروژه فقط می‌تواند یک فریلنسر داشته باشد. برای اطمینان از انجام کار بصورت صحیح، پرداخت را از طریق ایجاد پرداخت امن انجام دهید.

پرداخت امن یا پرداخت های امن شما بصورت ودیعه تا پایان زمان پروژه نزد پونیشا به امانت می ماند، تا هر زمان شما پروژه را تحویل گرفتید و از نتیجه انجام کار رضایت داشتید، آنها را برای فریلنسر آزاد کنید. شما می توانید این کار را یکجا یا بصورت فازبندی بر اساس نیاز و نوع پروژه انجام دهید.

چه پروژه‌هایی را می توان از طریق پونیشا انجام داد؟

پرطرفدارترین پروژه‌ها در پونیشا، پروژه‌های مرتبط با ترجمه، برنامه نویسی و طراحی هستند که زیر شاخه های نامحدودی دارند.

چطور می توانم در پونیشا کار کنم؟

شما می توانید به عنوان یک فریلنسر در پونیشا فعالیت کنید. عضویت خود را ارتقاء دهید و مهارت های خود را ویرایش کنید تا بتوانید برای انجام پروژه هایی که مهارت انجام آنها را انتخاب کرده اید پیشنهاد ارسال کنید.

علاوه بر داشتن تخصص در مهارت خود، شما می بایست در جذب کارآفرین و معرفی خود نیز مهارت داشته باشید. شما باید بتوانید کارآفرین را متقاعد کنید که شما بهترین فرد برای انجام پروژه وی هستید. در مورد فریلنسینگ Freelancing، پرسنال برندینگ Personal Branding و مارکتینگ Marketing بیشتر مطالعه کنید. پروفایل خود را در پونیشا تکمیل کنید و با انجام به موقع و دقیق پروژه ها و با گرفتن رتبه و نظر مناسب از کارآفرین، برای خود اعتبار به دست آورید تا این اعتبار در گرفتن پروژه های بیشتر و با کیفیت تر، به شما کمک کند.

پونیشا خود به هیچ عنوان پروژه ای انجام نمی دهد و همه پروژه ها از طریق فریلنسرها در پونیشا انجام می شوند و فعالیت کاربرانی که قوانین سایت را رعایت نکنند محدود یا مسدود خواهد شد.

وبلاگ پونیشا، آخرین اخبار رویدادها، مسابقات، استارت آپ ها و … را منتشر می کند، و این بخش سایت دارای مقالات آموزشی زیادی برای کاربران درباره مدیریت، کارآفرینی و … است.

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید