آغاز رای گیری یازدهمین صعود قلم

توسط

فرا رسیدن نوروز باستانی و سال نوی خورشیدی را به همه کوهنویسان (وبلاگ نویسان کوهنورد) تبریک و تهنیت عرض می کنیم. با توجه به پایان اعلام میزبانی صعود قلم (دوره یازدهم) و نهایی شدن نامزدی دو وبلاگ نویس، رای گیری انتخاب میزبان از امروز شروع می شود. مهلت شرکت در این رای گیری تا پایان روز 20 اردیبهشت ماه 95 است.

معرفی نامزدهای دوره یازدهم صعود قلم

نامزد شماره 1: قله زردکوه بختیاری
مسئول اجرایی: بهنام شاوردی
زمان اجرا: 7 و 8 و 9 مردادماه سال 95

نامزد شماره 2: ارتفاعات آبگرم معدنی شهرستان خلیل آباد و کوه سیاه و بازدید از کویر نمکی
مسئولین اجرایی: سیدعلی صلاحی (وبلاگ مهتاب کوه)، دکتر حسن صداقتی و حمیدرضا محمودی
زمان اجرا: 16 و 17 و 18 تیرماه 95 همزمان با عید سعید فطر

در اساسنامه صعود قلم آمده است: این صعود مختص کوهنویسان می باشد و وبلاگ نویسانی که خواهان نامزدی، میزبانی و شرکت در همایش صعود قلم هستند بایستی دارای وبلاگی با موضوع کوهستان و با قدمت حداقل 6 ماهه باشند.

وبلاگ نویسان و کوهنوردان گرامی برای شرکت در رای گیری میزبانی صعود قلم یازدهم، بایستی ابتدا رای خود را در وبلاگ شان منتشر کرده و سپس آن را در بخش نظرات وبلاگ صعود قلم اعلام کنند.

از آن جایی که طی دو سال اخیر سبک نوشتن و حضور در فضای مجازی تغییرات زیادی پیدا کرده است و اغلب وبلاگ نویسان ترجیح می دهند به وسیله تکنولوژی های جدیدتری همانند تلگرام، واتس آپ، لاین و … این فعالیت را ادامه دهند؛ لذا کسانی که دارای کانال یا گروه تلگرام هستند می توانند رای خود درباره انتخاب میزبانی یازدهم را در گروه شان منتشر کرده و سپس آن را برای سرکار خانم شکوفه فر با شماره 09155612300 (در تلگرام) ارسال کنند.

1 نظر
  1. کیانی 8 سال قبل
    پاسخ

    درود و سپاس به همه همنوردان عزیز ممنون از لطف شما و ممنون از همه زحمت های شما

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید