6 اپلیکیشن متفاوت برای برنامه ریزی سفر

توسط

لیست اتفاقاتی که ممکن است حین سفر به اشتباه رخ دهند ناتمام است: باز گذاشتن گاز، گم کردن کیف پول و در نهایت رسیدن به مقصد و فهمیدن اینکه آن جا تعطیل است! اما فناوری می تواند به شما کمک کند.

تقریبا برای هر موضوع استرس آوری که در سفر برای ما پیش می آید، نرم افزاری وجود دارد که به مسافران برای حل مسایل مختلف کمک می کند. در ادامه با برخی از این اپلیکیشن های موبایلی آشنا می شویم.

Lola

اپلیکیشن Lola که به تازگی راه اندازی شده است، خدمات مختلف مربوط به آژانس های مسافرتی را در اختیار مسافرین می گذارد. کاربران اقامتگاه، خطوط هواپیمایی و بودجه خود را تعیین می کنند و Lola پیشنهادات مختلف مسافرتی را به آن ها ارایه می کند. این برنامه مانند یک کتابچه مسیرهای رفت و آمد مسافران را به آن ها نشان می دهد و با ارایه سرویس 24 ساعته آن ها را هدایت می کند. هم اکنون، Lola تنها از طریق لیست انتظار برای این برنامه در دسترس است و قرار است تا در آینده نزدیک حق عضویت سالانه را برای شرکت های مختلف ارایه دهد.

Sidekix

اپلیکیشن Sidekix برای کسانی که پیاده سفر می کنند مناسب است. کاربران مکان های هنری، فروشگاهی و یا فرهنگی خود را تعیین کرده و مدت زمان مورد نیاز برای پیاده روی را به برنامه می دهند و یا در صورت نیاز به توقف در مسیر و استفاده از دستگاه ATM، آن را مشخص می کنند. بعد از آن این نرم افزار مسیری را برای سفر شما در اختیار می گذارد. علاوه بر این کاربران می توانند مسیر و مقصد خود را در برنامه وارد کنند تا بتوانند دوستان و آشنایان خود را در راه ملاقات کنند. این برنامه اکنون تنها شامل 15 شهر از کشورهای مختلف است، که قرار است تا در آینده قابلیت های بیشتری به آن اضافه شود.

Esplorio

برای کسانی که به تعطیلات به عنوان فرصتی برای به اشتراک گذاری خاطرات در شبکه های اجتماعی فکر می کنند، Esplorio برنامه ای است که منتظرش بوده اند. Esplorio به طور خودکار به عنوان یک دفترچه خاطرات فعالیت می کند و محتویات مورد نظر خود را برای قرار دادن در شبکه های اجتماعی از کاربران دریافت می نماید. این اطلاعات شامل تاریخچه مکان ها و تصاویری است که با دوربین گوشی برای تولید یک دفتر خاطرات دیجیتال تهیه می شود. علاوه براین Esplorio می تواند خاطرات دیجیتالی شما را به کارت پستال فیزیکی برای ارسال به دوستان و آشنایان تبدیل کند.

MydistriKt

اپلیکیشن MydistriKt برای کمک به مردم بومی طراحی شده است و اتفاقات جدید انجام شده در منطقه آن ها را در اختیارشان می گذارد. قابلیت های این نرم افزار شامل مکان های غیرمنتظره، از حومه Wisconsin تا نپال می شود و همچنین برخی از نقاطی که بیش ترین بازدید را دارند در اختیار می گذارد تا به کسانی که واقعا دوست دارند مثل مردم محلی آن جا زندگی کنند، پیشنهاد سفر به این مکان ها را ارایه دهد. در حال حاضر کاربران این نرم افزار از 146 کشور هستند که 4500 ناحیه مختلف را پوشش می دهند.

Eventurist

اپلیکیشن Eventurist مسافرت را برای کسانی که در جستجوی فرصت مناسب هستند آسان می کند. مسافرانی که برای سفرهای اندک خود اولویت هایی را تعیین می کنند به پیشنهادات ویژه و بهترین تورهای مسافرتی که این برنامه ارایه می دهد علاقه مند خواهند شد. بنابراین برای کسانی که برای شرکت در جشنواره موسیقی قصد پرواز به سوئد را دارند یا به دنبال ارزان ترین بلیت سفر به فلوریدا هستند، این برنامه تجربه به یادماندنی از سفر را برای شما رقم می زند.

Prava

هیچ چیز مانند سفر با دوستان لذت بخش نیست و این موضوع می تواند بسیار جالب و خاطره انگیز باشد، اما در این موارد سفر شما همراه با استرس و سختی هایی خواهدبود. Prava با هدف سازمان دهی موارد گوناگون و دسترسی آسان به امکانات مختلف ساخته شده است، به این معنی که دیگر نیازی به استفاده از تقویم گوگل و یا چت های گروهی ندارید. این نرم افزار هم اکنون برای سیستم عامل اندروید در دسترس است و به زودی نسخه IOS آن نیز عرضه خواهد شد.

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید