آموزش نرم افزار Team Viewer

توسط

نرم افزار TeamViewer ابزاری است جهت کنترل از راه دور کامپیوتر شخصی یا شرکتی که کاربری فراوانی در دنیای امروز داشته ولی فرق عمده این نرم افزار با این دسته از نرم افزار ها که وظیفه کنترل از راه دور سیستم را بر عهده دارند در سرعت بالای اتصال، کاربری آسان، رایگان بودن آن (در نسخه غیر حرفه ای) و … می باشد. در ادامه بیشتر از مزایا و کاربری آن بخوانید.

یک راه حل کامل برای هر چیز
برخلاف راه حل های معمولی موجود در بازار، TeamViewer نرم افزاری که همه مسائل مربوط به کنترل از راه دور کامپیوتر، ارائه ها و کارهای تیمی را به تنهائی حل می کند.

عدم داشتن مشکل در مقابل firewall
یکی از بزرگترین مشکلات در نرم افزارهای کنترل از راه دور، به طور قطع firewall ها، پورت های غیر فعال، و روترهای NAT برای IP آدرسها می باشد. زمانیکه شما از TeamViewer استفاده می کنید، می توانید تمام این مشکلات را فراموش کنید.

نصب و استفاده آسان
در نصب و استفاده از این نرم افزار نیازی به admin و اجازه های admin نیست. کافیست طرف مقابل شما این نرم افزار کوچک رو نصب کرده و به شما اجازه دسترسی دهد.

ظاهری بسیار ساده و راحت
زمانی که شما به کامپیوتر طرف مقابلتان متصل هستید، به راحتی می توانید انتخاب کنید که آیا می خواهید کنترل کامپیوتر او را در دست بگیرید و desktop او را ببینید و یا قصد انتقال فایل بین کامپیوتر ها را دارید. توسط TeamViewer شما قادر خواهید بود فایل ها و فولدر های مورد نظر رو براحتی از یک سیستم به سیستم دیگر کپی کنید.

این نرم افزار option های زیادی در اختیار کاربر قرار می دهد که می توان از طریق آن، نرم افزار را دقیقا مطابق با خواسته خود خصوصی سازی کرد. مثلا شما می توانید تعیین کنید که تصویر کامپیوتر طرف مقابل را با چه کیفیتی دریافت کنید، این امر برای کاربران با سرعت اینترنت پایین بسیار کارا می باشد.

نرم افزار TeamViewer ابزاری است جهت کنترل از راه دور کامپیوتر شخصی یا شرکتی که کاربری فراوانی در دنیای امروز داشته ولی فرق عمده این نرم افزار با این دسته از نرم افزارها که وظیفه کنترل از راه دور سیستم را بر عهده دارند در سرعت بالای اتصال، کاربری آسان، رایگان بودن آن (در نسخه غیر حرفه ای) و … می باشد.

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید