صنعت گردشگری و هتلداری ایران در مسیر رشد و توسعه

توسط

فعالان حوزه گردشگری کشور اعلام می کنند؛ صنعت گردشگری و هتلداری ایران در سال های آینده از رشد قابل توجه ای برخوردار خواهد بود و به نظر می رسد طی سال های آینده، گردشگران داخلی و خارجی افزایش خوبی پیدا کند.

به گزارش روابط عمومی هفتمین نمایشگاه بین المللی خدمات و تجهیزات صنعت گردشگری و هتلداری ایران؛ فعالان حوزه گردشگری کشور؛ نگاه ویژه دولت به بخش صنعت گردشگری و هتلداری، سیاست جدید دولت در تعامل با جهان، افزایش سرمایه گذاری ها در بخش و همچین افزایش خدمات مختلف در مراکز توریستی کشور را از جمله عوامل رشد صنعت توریسم ایران در سال های آینده بیان می کنند.

در سه روز گذشته از برگزاری هفتمین نمایشگاه بین المللی خدمات و تجهیزات صنعت گردشگری و هتلداری ایران، استقبال چشمگیری از این نمایشگاه بزرگ صورت گرفته است. در این مدت بسیاری از فعالان صنعت توریسم کشور و سایر کشورهای جهان با حضور در نمایشگاه، از بخش های مختلف آن بازدید کردند. همچنین بسیاری از شهروندان نیز از این نمایشگاه بازدید بعمل آوردند.

هفتمین نمایشگاه بین المللی خدمات و تجهیزات صنعت گردشگری و هتلداری ایران با حضور چشمگیر شرکت های داخلی و خارجی از ایران و 12 کشور اروپائی و آسیائی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برپا شده است. در این نمایشگاه 210 شرکت داخلی و خارجی از ایران و کشورهای ترکیه، آلمان، ایتالیا، چین، عراق، تایلند، اوکراین، مالزی، اسپانیا، قبرس، رومانی و بلژیک حضور دارند و جدیدترین تجهیزات و خدمات مختلف صنعت گردشگری و هتلداری را ارائه کرده اند.

شرکت کنندگان در این نمایشگاه؛ آخرین توانمندی ها و دستاوردهای خود را در انواع گروه های کالایی و خدماتی گردشگری، خدمات گردشگری الکترونیکی، شرکت های خدمات مسافرتی هوایی، دریایی، زمینی، ریلی، خطوط هوایی، پایانه های مسافری، توریسم سلامت، توریسم ورزشی، توریسم زیارتی، اکوتوریسم، بانک ها، بیمه ها، سازمان های سیاحتی و گردشگری، اتحادیه ها و انجمن ها، آموزشگاه های مرتبط و دانشگاه ها، نشریات تخصصی هتل ها و دهکده های توریستی، انواع تجهیزات سفری، موزه ها و کاخ موزه ها، رستوران ها و قهوه خانه های سنتی، گروه های نمایش های آئینی، سنتی، گروه های موسیقی محلی، صنایع دستی و نمادهای هویتی استان ها، سازمان ها و موسسات مرتبط با حفظ آثار باستانی و میراث فرهنگی را به نمایش گذاشتند.

نمایشگاه بین المللی خدمات و تجهیزات صنعت گردشگری و هتلداری ایران به عنوان رویداد رسمی گردشگری ایران در تقویم سازمان جهانی گردشگری (UNWTO) به ثبت رسیده و مورد توجه بسیاری از سازمان ها و مجامع گردشگری و هتلداری دنیا قرار گرفته است.

در هفتمین نمایشگاه بین المللی خدمات و تجهیزات صنعت گردشگری و هتلداری ایران؛ ده ها هتل و دفتر خدمات مسافرتی حضور دارند و برای تعطیلات سال نو و نوروز 93 خدمات مختلف رزرو بلیت، هتل و به طور کلی بسته های مسافرتی را به صورت مجتمع و یکجا ارائه خواهند کرد لذا شهروندان می توانند با مراجعه با این نمایشگاه خدمات مختلف گردشگردی نوروز 93 را تهیه کنند.

هفتمین نمایشگاه بین المللی خدمات و تجهیزات صنعت گردشگری و هتلداری ایران تا 27 بهمن ماه هر روز از ساعت 9 تا 16 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آماده بازدید علاقمندان است.

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید