طولانی ترین آدرس ایمیل دنیا

توسط

یک کاربر اینترنت موفق شد رکورد طولانی ترین و فعال ترین آدرس ایمیل دنیا را به خود اختصاص دهد. این کاربر که “پیتر کریگ” نام دارد آدرس ایمیلی را ساخته است که از 345 حرف تشکیل شده است. بر اساس گزارش دیوایس، این آدرس بسیار طولانی به شرح زیر است.

contact-admin-hello-webmaster-info-services-peter-crazy-but-oh-so-ubber-cool-english-alphabet-loverer-abcdefghijklmnopqrstuvwxyz@please-try-to.send-me-an-email-if-you-can-possibly-begin-to-remember-this-coz.this-is-the-longest-email-address-known-to-man-but-to-be-honest.this-is-such-a-stupidly-long-sub-domain-it-could-go-on-forever.pacraig.com

در این آدرس پیش از علامت @ نوشته شده است: تماس با مدیریت. سلام. سرویس اطلاع رسانی وب مستر پیتر دیوانه، البته اوه، خیلی دوست داشتنی و عاشق الفبای انگلیسی (و بعد 23 حرف الفبای انگلیسی).

پس از علامت @ این کاربر نوشته است: لطفا سعی کنید که به من یک ایمیل بزنید شاید شما نتوانید شروع به یادآوری این مورد کنید چرا که این آدرس ایمیل طولانی ترین آدرس ایمیل شناخته شده برای انسان است، اما صادق باشید. این همچنین بی مزه ترین زیردامنه طولانی نیز هست. این می‌تواند برای همیشه ادامه داشته باشد.

2 نظر
 1. الهام شنیتی 10 سال قبل
  پاسخ

  جالب بود. ممنون

 2. سعید میدانی 10 سال قبل
  پاسخ

  سلام آقا میثم عزیز.
  آدم یه وقت هایی یه چیزایی میبینه که واقعا میمونه چی بگه…
  به امید دیدار …

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید