تیم هیمالیانوردی البرز به قله دماوند صعود کرد

توسط

اردوی تیم هیمالیانوردی استان البرز به منظور آمادگی جهت اعزام به قله تریشول (هند) در دماوند برگزار شد.

به گزارش رویای هیمالیا؛ مربی و ناظر فدارسیون کوهنوردی در این اردو درباره این برنامه گفت: این اردوی سه روزه از روز چهارشنبه 22 اردیبهشت 95 شروع و در روز جمعه 24 اردیبهشت با موفقیت پایان یافت.

آقای حسین امانی ادامه داد: تیم هیمالیانوردی استان البرز خود را برای یک برنامه برون مرزی به منظور صعود به قله تریشول هند آماده می کند و صعود به قله دماوند اردوی ماقبل پایانی این تیم بود و اردوی پایانی این تیم قبل از اعزام، در یخچال شمالی سبلان برگزار خواهد شد.

رئیس اسبق هیات کوهنوردی استان خراسان رضوی اظهار داشت: تمامی اعضای تیم هیمالیانوردی استان البرز در ساعت 11:30 روز پنجشنبه 23 اردیبهشت قله دماوند را صعود کردند.

تیم هیمالیانوردی استان البرز در نزدیک قله دماوند
اعضای تیم در چند قدمی قله دماوند
اعضای تیم منتخب کوهنوردان استان البرز بر فراز قله دماوند
آقایان حسین امانی و مرتضی غلامپور در بارگاه سوم دماوند

سرپرستی این تیم را آقای یونس رضاخانی دبیر هیت کوهنوردی استان البرز بر عهده داشت. اعضای تیم هیمالیانوردی استان البرز در این اردو عبارتند از: عبدالکریم ملامحمدی، محسن رهنما، علیرضا چهره قانی، علیرضا یوسفیان، آرزو جان محمدی، اسمعیل رهگذر، سارا پالیزدار، رضا حیدری، یاسمن خسرویان و مهدی آزاد فلاح.

نمایی از قله سه شاخه تریشول در هندوستان

شایان ذکر است؛ تریشول نام کوهی سه شاخه از کوه های هیمالیا در غرب Kumaon هندوستان است. نام های این سه قله تریشول 1 با ارتفاع 7120 متر، تریشول 2 با ارتفاع 6690 متر و تریشول 3 با ارتفاع 6007 متر است.

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید