بهترین شرکت های دوچرخه سازی دنیا

توسط

در یک «شرکت دوچرخه سازی» دوچرخه هایی با ویژگی های مختلف تولید می شود. در اینجا، نگاهی خواهم داشت به «بهترین برندهای دوچرخه سازی در دنیا».

دوچرخه ها از پر استفاده ترین وسایل نقلیه دنیا هستند، چراکه راندن آن ساده تر بوده و نسبت به وسایل نقلیه دیگر قیمت مناسب تری دارند. همچنین از دوچرخه می توان در تورهای تفریحی و برای حفظ سلامتی هم استفاده کرد.

بسیاری از مردم در کشورهای توسعه یافته برای مقاصدی چون حمل و نقل و انجام امور روزانه، تفریح، ورزش و حتی مسافرت از دوچرخه استفاده می کنند. امروزه شاهد هستیم که در کشور ما هم کم کم دوچرخه و دوچرخه سواری با اقبال خوبی روبرو شده است و مردم برای استفاده از دوچرخه اشتیاق نشان می دهند و به مزیت های فراوانی که دوچرخه دارد بیش از قبل واقف شده اند.

برند های بسیاری دوچرخه هایی با ویژگی های مختلف تولید می کنند و تقریبا همه مردم حتی با کم ترین میزان درآمد هم می توانند یک دوچرخه را تهیه کنند.

در «انتخاب دوچرخه» باید به سبک بودن، قیمت مناسب، مقاومت بدنه و زیبایی آن توجه داشته باشید. در اینجا، نگاهی خواهم داشت به «بهترین برندهای دوچرخه سازی در دنیا».

دوچرخه Giant

شرکت دوچرخه سازی Giant معتبرترین برند دوچرخه در دنیا است. Giant در رده های مختلف دوچرخه تولید می کند و ویژگی های خوب آن شامل طراحی های عالی و تعلیق های دوگانه است. هدف اصلی جاینت که در سال 1972 تأسیس شد، این است که مطمئن شود که دوچرخه سواری نه تنها بهتر خواهد شد، بلکه برای همه نیز قابل دسترس است.

دوچرخه GT

شرکت دوچرخه سازی GT در سال 1972 تأسیس شد. سانتا آنا، شرکت مستقر در کالیفرنیا به خاطر ساخت سه نوع دوچرخه اصلی خود: دوچرخه های جاده ای، دوچرخه های BMX و دوچرخه های کوهستانی مشهور است. دوچرخه های GT علاوه بر کارایی بالا دارای ظاهر فوق العاده ای هستند.

دوچرخه Santa Cruz

شرکت دوچرخه سازی Santa Cruz از محبوب ترین برندهای دوچرخه در جهان است که بیشتر برای اجراهای کلاس بالا استفاده می شود. این شرکت در سال 1993 تأسیس شد. محصولات Santa cruz دارای سیستم تعلیق کامل و طراحی محور اینچی است و دوچرخه های سطح بالا را طراحی می کند.

سانتا کروز بیشتر با دوچرخه های برتر خود معروف است، ولی دوچرخه هایی با قیمت مناسب را نیز برای عموم مردم تولیدکرده است.

دوچرخه Trek

شرکت دوچرخه سازی Trek Cycles در سال 1976 تاسیس شد. این شرکت محصولات با دوام خود را با نام های مختلف مانند Grey Fisher Electra ،Klein و Diamant Bikes در بیش از 90 کشور در بازار عرضه می کند.

دوچرخه Specialized

شرکت دوچرخه سازی Specialized لوازم و قطعات دوچرخه را تولید می کند. Specialized یکی از معروف ترین برندهای دوچرخه است. این برند به ویژه در صنعت ورزشی محبوب است که زمانی در المپیک نیز شرکت کرده است.

دوچرخه Cannondale

این شرکت کانادایی در سال 1971 تأسیس شد. Cannondale در صنعت دوچرخه با تولید تنه های آلومینیومی باعث تحول شده است، در سال های اخیر نیز طراحی الیاف کربن را آغاز کرده است.

دوچرخه های تولید شده Cannondale بازدهی فوق العاده ای دارند. مکانیسم جابجایی دنده بدون دردسر را هنگام بالا رفتن از کوه می توان دید که سبب سواری آسان می شود.

دوچرخه Marin

شرکت دوچرخه سازی Marin در سال 1986 تاسیس شد و بعد از آن طراحی، ساخت و فروش دوچرخه با کیفیت را انجام داد. این شرکت در طراحی دوچرخه های کوهستانی تخصص دارد و با بعضی از مصرف کنندگان دنیا ارتباط دارد. Marin تلاش می کند تا با هر محصول، تجربه ای بی نظیر به بازار ارائه دهد.

دوچرخه Yeti

شرکت دوچرخه سازی Yeti در سال 1985 تاسیس شد و دوچرخه هایی با کیفیت عالی را طراحی و تولید کرد. این برند با طراحی ZeroLoss Technology برای بخش تعلیق، به طور شگفت انگیزی زمینه را برای دوچرخه سواری کوهستان مهیا کرد.

شرکت Yeti با تیمی از طراحان خلاق همکاری می کند و مجموعه آن ها حس کاملا متفاوتی از دوچرخه کوهستان را ارائه می کند.

دوچرخه Kona

شرکت دوچرخه سازی Kona در سال 1988 تاسیس شد و اولین برندی است که طراحی و ساخت کامل فریم دوچرخه کوهستان را انجام داد.

شرکت Kona دوچرخه های خود را از مواد با کیفیت مانند آلومینیوم، فیبرکربن، فولاد و تیتانیوم می سازد. Kona دوچرخه هاِ مختلفی از جمله cyclocross، دوچرخه کوهستان را تولید می کند.

دوچرخه Merida

شرکت دوچرخه سازی Merida از سال 1972 آغاز به کار کرد. Merida هر سال حدود 2.2 میلیون دوچرخه تولید می کند. دوچرخه های Merida با قیمت مناسب، طراحی زیبا و مناسب تولید می شوند.

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید