طراحی سایت ارزان یعنی چه؟

توسط

داشتن یک وب سایت حرفه ای برای شرکت ها لازم است تا بتوانند کسب و کار خود را گسترش دهند. در صورتی که نیاز به طراحی وب سایت حرفه ای با تمامی امکانات داشتید می توانید با من در تماس باشید. ارائه خدمات طراحی سایت ارزان، بخشی از اهداف من می باشد و در این طرح سعی شده تا بهترین خدمات طراحی سایت با کمترین هزینه برای شما کاربر محترم در نظر گرفته شود.

طراحی سایت ارزان یعنی چه؟
تفاوتی در عناوین “طراحی سایت” و “طراح سایت ارزان” وجود ندارد. تنها بحث هزینه در آنها تغییر پیدا می کند. البته وب سایت ها و شرکت هایی نیز هستند که در ارائه این نوع طرح، تنها یک سایت آماده و قالب از پیش آماده شده (بسته نصبی) به شما می فروشند و شما نمی توانید تغییرات زیادی در این سایت داشته باشید. البته چنین حالتی ممکن است برای افرادی که تنها به یک سایت معمولی نیاز دارند بسیار مناسب و کم هزینه تر باشید.

هزینه در این نوع طراحی (طراحی سایت ارزان) چه تغییراتی می کند؟
هزینه های طراحی به دلیل زمان کم و صرف شدن هزینه های کمتر، خود بخود کاهش پیدا می کند. به طور مثال هزینه هاست و دامنه در این طرح بسیار کمتر است و از فضای میزبانی (هاست) کم حجمی استفاده می شود و دامنه نیز ir می باشد. (ما به التفاوت دامنه ir و com از سفارش دهنده دریافت می گردد). در نتیجه، هزینه طراحی در بخش طراحی سایت ارزان را، می توان از مبلغ “200 هزار تومان” تا “400 هزار تومان” برآورد کلی نمود.

مدت زمان تحویل چند روز است؟
حداکثر زمان تحویل پروژه با توجه به میزان امکانات درخواستی، از 5 تا 10 روز می باشد.

پشتیبانی سایت طراحی شده چگونه خواهد بود؟
در بخش طراحی سایت ارزان، پشتیبانی فنی به مدت 3 ماه خواهد بود. پشتیبانی فنی شامل رفع مشکلات بوجود آمده در سورس سایت و برنامه نویسی آن می باشد. برای دریافت پشتیانی فتی به مدت یکسال با پرداخت تنها “100 هزار تومان” شامل خدمات پشتیبانی فنی خواهید شد.

چگونه باید سفارش دهم و مبلغ را واریز کنم؟
از طریق “فرم سفارش” اقدام به ثبت آن نموده و بعد از نهایی شدن سفارش و پیگیری های ما، 50 درصد از مبلغ کل دریافت می گردد و مابقی هزینه یعنی 50 درصد باقی مانده بعد از تحویل پروژه اخذ خواهد شد.

2 نظر
 1. ساسان 11 سال قبل
  پاسخ

  سلام میخوام طراحی سایت را بصورت حرفه ای یاد بگیرم. چه راهنمائی می تونید به من بکنید … با تشکر

  • میثم رودکی 10 سال قبل
   پاسخ

   می توانید برای شروع از مطالعه مقالات و کتابهای PDF ای شروع کنید که در سطح اینترنت بسیارند. شما ابتدا باید یک اطلاعات مقدماتی از این کار بدست بیاورید و با شروع کار و مطالعه گام به گام برید جلو. می توانید در کلاس های مختلف هم شرکت کنید. البته طراحی سایت خود به چندین شاخه تقسیم می شود باید بدانید که دقیقا از طراحی سایت چه می خواهید! و به چه زبانهای برنامه نویسی و نرم افزارهایی که در این زمینه وجود دارند؛ علاقه مند هستید

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید