برگزاری همایش سالانه هیئت های کوهنوردی کشور در مشهد

توسط

همایش سالانه روسای هیئت های کوهنودی و صعودهای ورزشی سراسر کشور با حضور مسئولین فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی و دکتر هاشمی مدیرکل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی، 5 شنبه دهم اسفندماه در مشهد برگزار شد. این همایش هر سال برگزار می شود و این بار هیئت کوهنوردی استان خراسان رضوی میزبان بیش از 120 نفر از روسا، نواب رئیسان و دبیران هیئت های کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان های کشور بود. من به همراه عماد عباسیان و خانمها شوشتری و حسن زاده به نمایندگی از تیم کلنی کوهنوردی، آقای علی کدخدایی مسئول کمیته هیمالیانوردی استان خراسان رضوی را در این همایش همراهی کردیم.

در این همایش که به ارائه‌ی گزارش‌ها، بیان دیدگاه‌ها، چالش‌ها، بررسی وضعیت موجود و ترسیم هدف‌ها و افق‌ها اختصاص داشت با حضور بیش از 70 نفر از دست‌اندرکاران کوهنوردی و صعودهای ورزشی کشور از ساعت 9 صبح الی 19 در مجتمع کوهسنگی برگزار گردید. در بخشی از این همایش که با حضور خانواده‌ هیمالیانورد خراسانی «مهدی عمیدی» نیز همراه بود، ضمن پخش نماهنگِ یادبود و ادای احترام به جان‌باخته‌گان کوهستان، با اهدای لوح از این خانواده تجلیل شد. هم‌چنین به جهت فعالیت‌های شاخص در سال 91، از « حسین امانی» و «مهدی کرمی» رؤسای هیئت‌های خراسان رضوی و همدان، «امیرحسین حاتمی» و «محمد فهیمی» رؤسای کارگروه‌های کوه‌پیمایی و روابط بین‌الملل فدراسیون و مساعی «پگاه طاهری» از کارکنان دبیرخانه‌ی فدراسیون، با اعطای لوح و هدیه قدردانی شد.

از راست: آقایان شامی نژاد و رحمان بیگی (آذربایجان شرقی) چپ: حسین رضایی (مدیر روابط عمومی فدراسیون)

با آقای کدخدایی (مسئول کمیته هیمالیانوردی خراسان رضوی) و حسین بهمنیار فاتح قله لوتسه (بجنورد)

3 نظر
 1. مینا 11 سال قبل
  پاسخ

  چقدر بی انصافند! پس چرا از تو تقدیر نکردند؟

 2. يک كوهنورد 11 سال قبل
  پاسخ

  اين ها كه مهدی را قبول نداشتند و مهدی هم دوستشون نداشت! مهدی در زنده بودنش به حقش نرسيد! حالا تقدير كردنش چه سودی دارد
  من جای خانواده مهدی بودم نمی رفتم

  • مدیر 10 سال قبل
   پاسخ

   خانواده مهدی عمیدی مثل خودش بزرگوارتر از این حرفها هستند که دست رد به سینه کسی بزنند، دوست من. خدا بهشون صبر بده و روح مهدی را پر از شادی و آرامش کنه.

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید