رای من درباره میزبانی صعود قلم نهم

توسط

صعود قلم، همایش سالیانه کوهنویسان است که به منظور دیدار وبلاگنویسان در محیط حقیقی، تبادل افکار و ارائه ایده های نو در برخورد با مطالب کوه و کوهنوردی و هدف گذاری نوشتاری در وبلاگ های مربوطه، مطابق با مفاد این پیمان نامه می باشد.

امسال قرار بود من نیز برای میزبانی صعود قلم در قله کماس درگز یا دره شمخال قوچان پیشنهاد میزبانی بدهم. ولی با صحبت هایی که با دوستان و مسئولین مربوطه داشتم و جمع بندی که در نهایت صورت گرفت دیدم به تنهایی نمی توانم این رویداد مهم جامعه کوهنوردی و وبلاگنویسی را برگزار کنم. هم چنین اندیشیدم که بعد از تعداد 8 صعودی که برگزار شده است اکنون باید میزبانی که تعیین می شود برنامه صعود را به خوبی برگزار نماید بطوری که هرگونه ایراد در اجرای آن نابخشودنی است (حداقل از نظر و دید خود من). بهرحال یک سال دیگر صبر می کنم تا اوضاع کمی بهتر شود و بتوانم در کوه محبوب خودم کماس و روستای عزیزم دربندی ژور میزبان وبلاگ نویسان کوهنورد (به تعبیری کوهنویسان)باشم.

امیدوارم دوستان کوهنویس با شرکت در نظرسنجی نهایت همکاری را با هیئت اجرائی نهم داشته باشند تا بتوانیم صعود قلم نهم را به خوبی برگزار کنیم. ضمن عرض احترام به تمام دوستان میزبان، همانطور که از اسم “صعود قلم” پیداست باید برنامه ی مد نظر صعود به قله یا کوهی باشد بنابراین آرای من به ترتیب زیر می باشند:

انتخاب اول: دریاچه گهر – لرستان، درود
انتخاب دوم: قله سبلان – اردبیل، مشگین شهر
انتخاب سوم: کویر همت آباد – خراسان جنوبی، قائنات

برای میزبان انتخابی، آرزوی موفقیت می کنم.

2 نظر
  1. مهوش 10 سال قبل
    پاسخ

    منم با دریاچه گهر موافقم

  2. هومه 10 سال قبل
    پاسخ

    جالبه آخر هفته شما میاین اینجا و من مشهد هستم. خیلی حیف شد اگه بودم می تونستم همراهیتون کنم

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید