گزارش برنامه صعود قلم سیزدهم

توسط

همایش صعود قلم سیزدهم (گردهمایی سالیانه کوهنویسان سراسر کشور) به میزبانی و همت همنوردان کوهنویس شهرستان شاهرود و بسطام و گنبدکاووس در شهرستان بسطام و در سالن یکی از مراکز آموزشی این شهرستان برگزار شد.

دفن قلم

برای سوزاندن جنگل کافیست به قلب جنگل کبریتی روشن کنی.
برای خاموش کردن آتش فروزان عشق کافیست باران اشک تمساح بباری.
برای خواباندن نیش یک قلم کافیست چند بیل خاک بر او بریزی.

اما
اگر جنگل را با کبریت سوزاندی دودش ملتی را می گریاند.
اگر آتش عشق را با اشک تمساح خاموش کنی، کینه اش دل را می سوزاند.
و اگر قلم را در خاک دفن کنی، میلیون ها قلم جوانه می زند.

شعر از: رامین ترابخانی

گزارش برنامه صعود قلم 13

عصر روز چهارشنبه 9 آبان 97 به قصد شرکت در سیزدهمین همایش صعود قلم از اصفهان به مقصد شاهرود حرکت کرده و پس از شب مانی بین راه، صبح روز پنج شنبه 9 آبان 97 در شهر قم، با همنورد عزیزم جناب آقای رضا حبیب نیا در ادامه مسیر همسفر شدم. ظهر روز بعد به شهرستان شاهرود و سپس به شهرستان بسطام رفته و به دیگر همنوردان کوهنویس ملحق شدیم.

سیزدهمین همایش صعود قلم (گردهمایی سالیانه کوهنویسان سراسر کشور) به میزبانی و همت همنوردان کوهنویس شهرستان شاهرود و بسطام و گنبدکاووس در شهرستان بسطام و در سالن یکی از مراکز آموزشی این شهرستان برگزار شد.

در این همایش تعدادی از کوهنویسان سراسر کشور شرکت کردند. مراسم با شعار «طبیعت، الهام بخش» زندگی شروع شد.

جناب آقای دکتر حسین صداقتی و جناب علی شاه محمدی از اعضاع هیات اجرایی ضمن خیرمقدم گویی سخنانی پیرامون همایش ایرد کردند.

در ادامه شاعر کوهنویس آقای امیر ملیحی شعر زیبایی را که سروده بودند، با صدای خوب شان خواندند. سپس کلیپی از همایش های قبلی که توسط میثم رودکی تهیه شده بود، پخش شد.

در قسمت بعدی برنامه دبیر هیات کوهنوردی شهرستان شاهرود به کوهنویسان خیرمقدم گفتند. سپس جناب آقای حسن لقایی از اعضای اجرایی همایش مطلب “کوهنورد کیست؟” را قراعت کردند.

استاد محمدباقر عیوضی به اتفاق همسرشان مهمان ویژه همایش بودند. مهمان دیگر برنامه سرکار خانم فرشته احمدیان فر از روابط عمومی فدراسیون کوهنوردی در جمع حضور داشتند.

در پایان تندیس های صعود یکی یکی به افراد شرکت کننده اهدا گردید.

اعضای هیات اجرایی دوره سیزدهم صعود قلم، آقایان علی شاه محمدی از گنبدکاووس، سید علی صلاحی از کاشمر، سرکار خانم لیلا صالحی از قروه و جناب آقای حسن لقایی از بابل بودند. جا دارد در این گزارش از همه این عزیزان تشکر و قدردانی گردد.

نویسنده: محمد امیری – وبلاگ کوهنوردان آزاد صفه اصفهان

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید