بهترین مکان های تهران برای قرار عاشقانه

توسط

وقتی برای بار اول قرار است با کسی که هیچ شناختی از او ندارید بیرون بروید و آشنا شوید انتخاب محل مناسب برای این قرار بسیار مهم است. چند روز پیش قرار بود با خانمی برای بار اول و به منظور شناخت بیشتر با هم بیرون برویم و صحبت کنیم. وقتی با من تماس گرفت تا محل قرار را مشخص کند پیشنهاد داد که به سینما برویم، با تعجب پرسیدم مگر قرار نیست با هم صحبت کنیم تا با روحیات هم آشنا شویم؟ جواب داد خب مگر سینما چه اشکالی دارد؟

فکر این که این فرد هیچ شناخت درستی از مکان های مناسب برای این نوع قرارها ندارد باعث شد تا در کمال ادب درخواست ایشان را رد کنم. اما چیزی که باعث شد تا من به فکر نوشتن این مطلب بیافتم تماس چند روز بعد این فرد بود. آن روز من به تازگی از صعود قله توچال بازگشته بودم و به علت فشار زیادی که هنگام بازگشت از قله به زانوانم وارد آمده بود، راه رفتن برایم گزینه خوبی نبود و وقتی با پیشنهاد رفتن به یک پارک و قدم زدن در آن مواجه شدم بیش از پیش متعجب شدم و با خود گفتم شاید بهتر باشد مطلبی راجع به بهترین مکان های تهران برای قرارهایی از این دست بنویسم و به معرفی این مکان ها بپردازم.

پارک آب و آتش: اگر برای بار اول می خواهید یکدیگر را ببینید پارک آب و آتش بهترین گزینه برای این کار است. قدم زدن در مسیرهای متنوعی که در این پارک در نظر گرفته شده است لذت صحبت کردن را برای شما بیشتر خواهد کرد. همچنین چشم اندازهای زیبا و هوای مطبوع این پارک قطعا قرار اول را برای شما خاطره انگیز خواهد کرد. هم چنین وجود امکانات رفاهی مناسب در این پارک جای کمترین نگرانی را برای شما باقی نمی گذارد. به تازگی هم که پل طبیعت این پارک را به پارک طالقانی متصل کرده است و این خودش جذابیت زیادی دارد.
آدرس: خیابان آفریقا نرسیده به چهارراه جهان کودک و در انتهای کوچه ژوبین

پارک آب و آتش

باشگاه انقلاب: اگر می خواهید قرار اول تان را کمی متفاوت تر برگزار کنید می توانید به باشگاه انقلاب بروید. امکانات تفریحی و رفاهی زیادی که در این مجموعه وجود دارد شما را در برگزاری یک قرار ملاقات بی عیب و نقص یاری خواهد کرد. هوای مطبوع و چشم اندازهای زیبا که در کنار مسیرهای پیاده روی قرار دارد قرار ملاقات شما را تکمیل خواهد کرد.
آدرس: درب شمالی: خیابان سئول، کنار نمایشگاه بین المللی، درب جنوبی: کنار بوستان ملت

باشگاه انقلاب تهران

باغ موزه هنر ایرانی: باغ موزه هنر ایرانی با کافه روباز اما دنج  خود می تواند پذیرای شما باشد. نقش مایه تاریخی و گالری هایی که صنایع دستی ایرانی در آن ها به فروش می رسد فضایی پر از جذابیت را برای شما به وجود می آورد تا شما بتوانید اولین قرار خود را به خوبی برگزار کنید. می توانید در کنار جوی های آب فیروزه ای رنگ قدم بزنید و صحبت کنید و هر وقت خسته شدید روی نیمکت های چوبی استراحت کنید حتی می توانید سری هم به گالری وسط باغ بزنید تا با روحیات یکدیگر بیشتر آشنا شوید. در هر صورت این باغ موزه فضای مناسبی را برای انجام هر کاری در اختیار شما قرار می دهد.
آدرس: میدان تجریش، خیابان شهید دربندی (مقصودبیک)، کوچه دکتر حسابی

باغ موزه هنر ایرانی

باغ موزه سینما: باغ فردوس محله ای از شمیران است که در خیابان ولیعصر و نرسیده به میدان تجریش واقع شده است. از شلوغی خیابان های اطراف آن نهراسید. آرامشی که این باغ موزه در وسط هیاهوی شهری به شما می دهد قابل وصف نیست. عمارت زیبا و قدیمی که سالن اصلی موزه سینما در آن قرار دارد و گالری های هنری زیادی که در اطراف آن قرار دارد جوی زیبا و پویا را برای شما مهیا می کند تا بتوانید یک قرار ملاقات خوب را سپری کنید.
آدرس: خیابان ولیعصر، باغ فردوس

باغ موزه سینما

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید