اطلاعات گردشگری سفر به باکو

توسط

سفر به باکو پایتخت کشور آذربایجان می تواند برای گردشگران ایرانی بسیار خاطره انگیز باشد. مواردی چون هزینه های نسبتا مناسب اقامت در باکو، خرید از باکو، رستوران های باکو، گشت در باکو، حمل و نقل و ترانسفر داخلی و سایر

هزینه های گردش در باکو، تقرب فرهنگی و تاریخی با کشور ایران، نزدیکی جغرافیایی به ایران و دلایل دیگر سالیانه هزاران ایرانی را ترغیب به سفر به باکو می کند.

مرکز خرید 28 مال نزدیک ایستگاه مترو 28 برای علاقه مندان به برند مترو پارک روبروی مترو نریمانوف با تنوع فوق العاده از جنس و برند پارک بولوار یکی از جدیدترین ها در کشور با تفریحات آبی در ساحل دریای مازندران پورت باکو مال یکی از بزرگ ترین ها و جدیدترین ها در کشور با تنوع بسیار بالا ی جنسی و برندی است.

هزینه های سفر به باکو

یک منات آذربایجان در حدود 2700 تومان است و این کشور از لحاظ هزینه ها تقریبا مانند تهران است بنابراین نه انتظار قیمت های پایین یا بالا را داشته باشید. از حمل و نقل گرفته تا اقامت و خورد و خوراک.

آب و هوای باکو

آب و هوای آذربایجان معتدل است و میانگینی در حدود 15 درجه سانتیگراد دارد. در زمستان برف در ارتفاعات سنگین است اما در جنگل و دشت بارش ها کم است و معمولا هوایی تازه و دلچسب را می توانید تجربه کنید. تقریبا به جز زمستان بقیه فصول برای سفر به این کشور مناسب است. به همین دلیل تورهای باکو به مقصد این کشور در تمامی فصول برقرار است و در زمستان قیمت های پایین تری دارند.

هتل های باکو

کشور آذربایجان از هتل های خوبی بهره مند هست چراکه در سال های اخیر توجه ویژه ای به گردشگری آذربایجان شده است اما بهترین پیشنهادهای ما فهرست زیر است:

سنترال پارک
امپراطور
بویوک گالا
گست هاوس
کاسپین پالاس

کشور آذربایجان با نزدیکی فرهنگی زیادی که به ایران دارد از لحاظ غذایی بسیار مناسب ایرانیان است.

رستوران های باکو

نارقیز با غذاهای آذربایجانی، روسی و گرجی
فیروزه با غذاهای سنتی آذربایجانی
ناملی با غذاهای آذربایجانی و ترکی
سحیرلی تندیر با غذاهای سنتی آذربایجانی
منقل با غذاهای سنتی آذربایجانی
ایمرتی با غذاهای گرجی
یودالی با غذاهای گرجی
بیروت با غذاهای لبنانی
کباب اکسپرس با غذاهای آذربایجانی و ترکی
زاکورا با غذاهای ژاپنی
یوکا کیتن سوشی با غذاهای ژاپنی
وسبی با غذاهای ژاپنی
خانه استیک پائل با غذاهای اروپایی و آلمانی
گسترو با غذاهای اروپایی

برای اطلاع از تور باکو و تور آذربایجان و سایر اطلاعات گردشگری … با شماره های آژانس گردشگری «اروند سیر آریا» تماس حاصل کنید.

تلفن های تماس: 44012067 – 44012068 – 44040285

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید