دو دیواره سنگ‎نوردی در کرمانشاه افتتاح خواهد شد

توسط

رییس فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی در خصوص برگزاری جلسه مشترک وزیر ورزش و جوانان با روسای فدراسیون های ورزشی در قصرشیرین گفت: برگزاری چنین جلساتی کمک می کند از نزدیک در جریان مشکلات استان ها قرار بگیریم.

رضا زارعی در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان گفت: طی چند سال اخیر و از زمان حضور دکتر سلطانی‎فر چندین بار جلسات مشترک ایشان با روسای فدراسیون‎های ورزشی در استان‎های مختلف برگزار شده و این جلسه اخیر در قصرشیرین هم یکی از بهترین نشست ها با ثمرات مثبت بود.

رییس فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی ادامه داد: استان کرمانشاه به دلیل آسیب و تخریب های زیادی که از زلزله سال گذشته داشت دارای شرایط خاصی است و در همه حوزه ها نیاز به تقویت مضاعف دارد. برگزاری این نشست در نقطه صفر مرزی نشان از امنیت بسیار خوب این منطقه دارد و همچنین جذابیت های گردشگری فراوان استان کرمانشاه می تواند زمینه ای برای سرمایه گذاری بیشتر باشد.

وی افزود: در خصوص فدراسیون کوهنوردی هم از قبل ارتباطات بسیار خوبی با هیات کوهنوردی استان کرمانشاه برقرار بود و شخص من همیشه به استان کرمانشاه و منطقه کوهستانی دالاهو رفت و آمد داشتم. چنین پتانسیلی در کنار استعدادهای ورزشی فراوان در استان ما را تشویق می کند که نگاه ویژه به این استان داشته باشیم.

زارعی گفت: دو دیواره صخره‎نوردی و سنگ نوردی بزودی در شهرهای کرمانشاه و قصرشیرین تعبیه می کنیم و مکان آن هم پیش بینی شده است. همچنین برگزاری دوره های آموزشی برای آموزش فنی ورزشکاران و کوهنوردان قصرشیرین در دستور کارمان قرار دارد که تا پایان سال 97 انجام می شود.

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید