چگونه از سایت تریپ ادوایزور استفاده کنیم؟

توسط

سایت تریپ ادوایزور امروزه با ۵۳۵ میلیون بررسی و نظرات، تبدیل به یک وب سایت مهم و شناخته شده در صنعت گردشگری شده است.

این سایت به عنوان یک سایت جستجو و بازبینی هتل ها ایجاد شد که با افزودن مقایسه قیمت ها، به رقابت با Trivago و کایاک پرداخت و به پر بازدید کننده ترین سایت مسافرتی جهان تبدیل گشت. در حال حاضر، ویژگی رزرو فوری را برای حفظ مشتری نهایی راه اندازی کرد که منجر شد بازدیدکنندگان هرگز سایت TripAdvisor را ترک نخواهند کرد و کل رزرو را در سایت انجام می دهند. نصب برنامه TripAdvisor بر روی گوشی های همراه نیز موجب شده تا این اپلیکشن، یکی از بهترین برنامه ها برای سفر باشد.

وب سایت تریپ ادوایزر یک وب سایت گردشگری است که برای به دست آوردن اطلاعات گردشگری به طور مثال اطلاعات هتل ها، رستوران ها، پروازها، فعالیت ها و سرگرمی هایی که می توان در سفر داشت و بسیاری اطلاعات دیگر که برای یک سفر لازم است مورد استفاده قرار می گیرد که به دلیل استفاده زیاد از آن و محبوبیت این وب سایت، در کنار آن نیاز به یک اپلیکیشن هم وجود داشت که امروزه نیز کاربران زیادی از اپلیکیشن آن استفاده می کنند که در آن می توان نظرات افراد مختلف را در مورد جاذبه های گردشگری و … را مشاهده کرد و همچنین می توان در مورد تجربه های خود پست گذاشت و مکان هایی که تجربه کرده ایم با دیگران به اشتراک بگذاریم.

هر چیزی که فکرش را بکنید در سایت TripAdvisor پیدا می شود. اقامتی ارزان قیمت یا گران می خواهید؟ تفریحات خاصی مدنظرتان است؟ به دنبال آدرسی دقیق هستید؟ یا باز هم سوال دارید؟ همه ی این ها را به اضافه ی ده ها مطالب دیگر در صفحه ی اطلاعات هر جاذبه و شهر پیدا می کنید.

به جز سر زدن به سایت، شما می توانید با دانلود اپلیکیشن آن از تریپ ادوایزر راحت تر استفاده کنید. میلیون ها نظر، عکس، فیلم و نقشه در این برنامه پیدا می شود و محیط User-Friendly آن به کاربران کمک می کند.

مطلب جامع و کاملی در این مورد در سایت هست که می توانید با مراجعه به این لینک آن را مطالعه بفرمایید.

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید